Eges Hair Saç Ekimi Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 377 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Eges Hair Saç Ekimi şikayet Var mı? diye düşünüyorsanız, her şeyden önce şunu söylemek isteriz: Saç ekim operasyonunun nasıl sonuç vereceği her hastaya göre değişir. Eğer kişi, doktorunun önerilerine uygun hareket etmez ve gerekli bakımları zamanında yerine getirmezse tabii ki istenen sonuç alınamayacaktır. Öte yandan hastanın kronik bir rahatsızlığı olup olmadığı, genel sağlık durumu ve kullandığı ilaçlar, beslenme ve yaşam tarzı alışkanlıkları da önemlidir. Bunların hepsi iyileşme sürecini ve operasyon başarısını doğrudan etkileyen unsurlardır. Dolayısıyla başkalarının bir klinikten memnun kalmaması, o klinikte yaptırdığı operasyondan olumsuz sonuç alması sizin aynı şeyi yaşayacağınızı göstermez. Tam tersine başkalarının bir kliniği çok övmesi sizin de oradan memnun kalacağınız anlamına gelmez. Yorum ve şikâyetleri bu açıdan tarafsız bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz.
eges hair clinic.jpeg

Eges Hair Saç Ekim Kliniği Hakkında​

Uzman ekibi ve yenilikçi teknolojileriyle faaliyet gösteren klinik, uzaktan gelen hastalar için havalimanı transfer ve otel konaklama hizmetleri de sunuyor. Tam donanımlı, hijyenik bir ortamda profesyonel saç ekimi için doğru adres olan Eges Hair, ücretsiz saç analizi yapıyor. Operasyondan önce gerçekleştirilen bu uygulama, kişiye özel en doğru yöntemin belirlenmesini sağlıyor.
Öte yandan klinikte; bıyık ekimi, sakal ekimi, kirpik ekimi ve kaş ekimi de yapılıyor. Ayrıca PRP ve mezoterapi hizmetleri sunuluyor. Hayalinizdeki güzel, sağlıklı, gür saçlara kavuşmak istiyorsanız İzmir Eges Hair Saç Kliniği sizin için iyi bir tercih olabilir.

Eges Hair Saç Ekim Şikayeti Var mı?​

Çeşitli forumları, sözlük sitelerini ve sosyal medya sayfalarını incelediğimizde, klinik ile ilgili fazla olumsuz görüşe rastlamadık. Yine de yukarıda belirttiğimiz gibi, her klinikten memnun kalan ve kalmayan kişilerin olması gayet normaldir. Şikâyetler her zaman klinikle ilgili olmayabilir. Fiziksel ve çevresel faktörler iyileşme sürecine etki ettiği için, yaşanan sorunlarda hemen kliniği veya hekimi suçlamak yanlıştır. Bundan dolayı şikâyetler veya pozitif yorumlar sizin için mutlak surette bir seçim kriteri olmamalıdır. Aklınıza takılanları kliniğe danışmanız en mantıklısıdır.

Eges Hair Saç Ekim Merkezi İletişim

İzmir' de bulunan saç ekim merkezi telefon numarası : 0544 486 3040
 
M

mebla

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Eges hair saç ekim merkezi olarak googleda hangi şehirde arasak çıkıyor hatta Uşak'da şubeleri yok uşak dabile çıkıyor nerdesin biz İzmirdeyiz diyorlar :)
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
430
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
913
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
599
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
309
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
821
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
15
Üst Alt