16 Yaşındayım saçlarım beyazlıyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi mrtswn
  • 256 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

mrtswn

Üye
Kafayı çok takan birisiyim kafamın yanlarında tek tük beyaz saçler belirmeye başladı son zamanlarda fark ettim yanlarında saç beyazlaması daha bunyaşımda oluşmaya başladı. Şimdiden böyle olursa otuzuma geldiğimde nasıl olur bilemem. Alemde erken yaşta saç beyazlamasıda yok.

İşin kötüsü ne stresli biriyim şimdi kafayı takar dururum genetik bir şey bu? İlk kez ailede bende çıktı bu kadar erken. Kafaya çok takacam galiba dersler falan çok kötü oldu bu benim için. Yardım edin abiler genç yaşta saç beyazlaması neden olur? Saç beyazlaması neden olur hangi vitaminleri kullanmam gerekli. İnternette araştırma yaptım B12, Biotin, çinko, e vitamini kullanın yazmışlar.

A

Arcatera

Üye
Benim yaş 16 3 telden fazla bazen oluyor falan beyazlar strestende olabiliyor diye okumuştum.

B

bach

Üye
Bende de var araların da dert etçek birşey değil bence en kötü boyatırsın çıksın yeter ki.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
43
Robots
63
Üst Alt