17 yaşında saç dökülmesi normal mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ahmetysn
  • 180 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Ahmetysn

Üye
Merhabalar arkadaşlar yaşım 17 saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum bundan 8 ay önce hiçbir sorunum yoktu saçlarımı elimle bile çektiğimde kopma, dökülme hiç olmazdı ama ne olduysa covid hastalığına yakalandıktan sonra saçlarım gittikçe incelmeye başladı ayna karşısında ışıkta baktığında saç diplerim gözüküyor hafifçe tarama yaptığımda saçların kolayca koptuğunu fark ediyorum günde 20 tel rahat dökülüyor sizce bu kadar dökülme normal mi acaba diyorum mevsimsel geçişlerden kaynaklı olabilir mi yaşım daha 17 ailemde kel olan kimse yok genetik bir dökülme olacağını düşünmüyorum acaba diyorum kovid hastalığından sonra olması kovid'in sebep olduğu anlamına mı geliyor şampuan olarak Clear Man kullanıyorum herhangi bir vitamin takviyesi ilaç falan kullanmayı düşünmüyorum sizce neden kaynaklanıyor olabilir bu yaşta saçlarımın incelmesi acaba vitamin eksikliğinden mi kaynaklanıyor hastalıktan mı mevsimsel geçişler mi ya da diğer başka nedenler mi var doktora gitmeyi düşünüyorum ancak gitmeden önce bir bilgili arkadaşlardan yorumlarına almak istedim yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

S

sacsiz

Üye
Stres kaynaklı olabilir belki doktora muayene ol öncelikle neyden kaynaklandığı bulunmalı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
61
Üst Alt