22 Yaşında saç dökülmesi nasıl önlenir?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ege35
  • 604 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Ege35

Üye
Arkadaşlar yaşım 22 bugüne kadar çok güzel olan saçlarım yanlarının açılmasıyla birlikte iyi bozuldu. Saçlarım şakak bölgesinden açılmaya başladı önler giderek inceliyor ve zayıflıyor böyle giderse 3 yıl içinde kel biris olacam, bu yaşta babamında aynı şekilde saçları dökülmüş ama kardeşlerim ve anne taracında kimsede kellik yok abim benden büyük hiç dökülmesi olmadı. Kullanılan ilaçlarla ilgili forumu araştırdım ve yan etkileri beni korkuttu yaşım gereği hiç bir ilaç kullanmak istemiyorum sadece bir kaç vitamin takviyesi almayı düşünüyorum ve ileride çok açılırsa ektirmeyi düşünüyorum. Sizce saç durumum ilaç almayı gerektirecek kadar ciddi mi? Biraz daha önlerim seyrelirse saçlarımı kapatmak için ne greft ekimi yapılmalıdır? Cevabınız için şimdiden teşekkürler..

22 Yaşında saç dökülmesi

K

kelbey

Üye
Şu an erken ileride açılma devam ederse bir ön çizgi düzenlemesi yaptırman gerekir

E

Emekçi

Üye
22 yaş bu tarz bir dökülme için erken sayılmaz açılma ileleme yapacak gibi gözüküyor ancak vitamin, losyon gibi şeylerle önleyemezsin kesinlikle proscar yada avodart kullanman gerekiyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
9
Robots
59
Üst Alt