23 yaşında tepe açılması saç incelmesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Eros
  • 234 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Eros

Üye
Arkadaşlar fotoğrafta da gördüğünüz üzere saçlarımın tepesi açıldı ve gitgide de açılıyor yaşım 23 bu yaşta şimdiden böyle bir kelleşme süreci başladı önlerim daha beter iyicene saçlar inceldi yanlar açık tarayamaz hale geldim biotin vitamini kullanıyorum onlara saçlar güçsüz olduğu için faydası olmuyor yanları arkalar iyice gürleşti. Avodart başlamayı düşünüyorum inşallah etkili olmasını umuyorum yaklaşık 3 yıldır saç dökülmesi problemi ile uğraşıyorum yani piyasada bulunan bazı saç serumlarından kullandım bildiğiniz gibi hiçbir etkisi olmadı sizin yorumlarınızı bekliyorum neler kullanmam gerekiyor. Eğer bu ilaçlarda etkisi olmazsa saç ekim yaptırmayı düşünüyorum.

23 yaşında tepe açılması.jpg

A

Administrator

Administrator
Yönetici
Daha önceden antrendrojen ilaç ya da minoxidil kullandınız mı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

Eros

Üye
Yok hayır şimdiye kadar hiçbir antantojen ilaç ya da minoxidin kullanmadım daha yeni kullanmaya başlayacağım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
80
Üst Alt