24 Yaş Saç Ekimi İçin Uygun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Emre
  • 259 Görüntülenme
  • 5 Yorum
E

Emre

Üye
Merhaba değerli forum üyeleri yaşım 24 önlere sıkılaştırmak için saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum önlere saç çizgisini belirtmek için ekim yaptırsam uygun olur mu? Ekim yaptırdıktan sonra dökülme devam ederse benim için sorun yaratır mı? Son 2 senedir önlerimde başlayan bir açılma var, her iki yanlarım geriledi. Sanırım sürekli olarak açılmaya devam ediyor çünkü saçla kapatabiliyordum bir kaç ay öncesine kadar ama artık gizleyemiyorum. Çok iyi durumda olan saçlarımı şuan taramaya korkar oldum. Fırça gitmezdi önlerime ama ergenlikten sonra açıldı. Anne babamlarda kel yok niye böyle oldum anlamadım.

24 Yaş Saç Ekimi İçin Uygun mu?

K

Kaandemir

Üye
O açılmalar tepe bölgesne kadar ilerler. Görünen genetik dökülme hızlı ilerleme yapcak gibi görünüyor. Yaşınız daha erken saç ekimini en son düşünün. İlaçlar ile koruma sağlanabilir.

L

lusyus

Üye
Üye
Saçına ekim yaptırmana gerek yok estradiol losyon, biotin, konazol şampuan, 3 güne 1 finasterid ile 8 ayda güzel sonuçlar alabilirsin.

F

Furkan

Üye
minoxil ve xpecia tablet kullan hocam. Şampuan olarak da sebamed dökülme karşıtı şampuan kullan. Bunları yaparak dökülme hızını yavaşlatırsın malesef eninde sonunda dökülecek genetik olduğu için, 30'lu yaşlarda ekim yaptırırsın

O

orhan

Üye
İlerde kesinlikle dökülme devam edecektir ikinci ekim mutlaka gerekir. Bu saça ekim yaptırmana gerek yok bence.

H

Hairs

Üye
@Emre proscar ve minoxidil kullandın mı şimdiye kadar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
46
Üst Alt