25 yaşındayım saçlarım dökülüyor, üstü açılmaya başladı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Demond
  • 385 Görüntülenme
  • 2 Yorum
D

Demond

Üye
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum, yaklaşık 6 yıldır saç dökülmesi problemi ile uğraşıyorum ailemde de genetik olarak kellik mevcut babamın yaşı 25-30 yaş aralığında seyrelmeye başlamış yani kellik başlamış saçımın genel yapısı biraz seyrek ince telli ve çok çabuk yağlanan bir tipte.

25 yaşındayım son 1 yıllık süreçte saçlarımla ciddi manada incelmeler var ve gören herkes saçların yanlardan dökülmüş ileride kel olacağın gibi şeyler söylüyor ve tabii bu durumda haliyle canımı bayağı bir sıkıyor. Dökülmenin durması için tıklayın B-COMPLEX vitamin hapı ve DERMALUTE şampuan kullanıyorum. Saçlarımı yıkadığımda yoğun bir şekilde saç dökülmesi olduğunu fark ettim her sabah yastığımda da 10-15 tel saç görüyorum. Saçlarımı aşırı yağlanmadan dolayı her iki güne bir düzenli olarak yıkarım ve elimle saçımı taradığımda ortalama 5-10 tel gibi saç geliyor. Şöyle bir baktım dökülen saçların ortak özelliği genelde çok incecik tüy gibi ve hafif sararmış gibi olması. Tabii bu durumda haliyle psikolojik olarak beni çok etkilemeye başladı her gün kafaya takıyorum. Doktor, klinik yada ilaç vb. tavsiyeleriniz için; Eskişehir'de ikamet ediyorum.

25 yaşındayım saçlarım dökülüyor, üstü açılmaya başladı.jpg

Panelist

Panelist

Üye
Genetik saç dökülmesi var babanda da varsa bu durum sende de büyük bir ihtimalle olacaktır zaten şakakların açık belli oluyor ama saçlarının Büyük bir kısmı var olduğu için tedavi uygulaman senin için daha mantıklı olur. Avodart ve estradiol losyon ile 1 yılda bomba gibi olur bu saçlar.

Panelist

Panelist

Üye
Dostum bu saça ekim falan olmaz öyle bir ciddi bir durum gözükmüyor sadece proscar kullansan yeterli

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
46
Üst Alt