26 Yaşındayım saçlarım dökülüyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdal
  • 120 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Erdal

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Hayırlı günler arkadaşlar 26 yaşındayım yaklaşık son 7 yıldır saç dökülmesi ile uğraşıyorum Ne yaptıysam bir türlü saç dökülmesini önleyemedim seyrelmeler saç incelmeleri vertex de açılmalar artarak devam ediyor daha önceden vitamin hapları kullandım saç için özel gıda tabletleri kullandım ne yazık ki hiçbirisi fayda vermedi bir sürü saç serumu revigen şampuan, revigen vnifolin, bioxcin forte ampül, folixir serum, dermozinc losyon, HC losyon gibi ürünler kullandım işe yaramadı. En son işte son 1 yıldır rogaine foam aldım biraz saçlarımı toparladı ancak bir yıldan sonra onun da etkisi azalmaya başladı şu an kullanmıyorum. Şimdi Avodart ilacını kullanıyorum iki güne bir olarak saç dökülmemi biraz azalttım başlayalı 3 aya yakın oldu. Saçlarımın son halini resimde gördüğünüz üzere yükledim vertex bölgesi açılmaya devam ediyor şimdi bu saçlar için ne tedavi önerirsiniz saç ekimi mi yaptırmalı mı yoksa saç tedavisi ile bu vertexteki açıklığı önlerdeki seyrekliği kapatabilir miyim tavsiyelerde ve yorumlarınızı bekliyorum bol bol yorum yapın.

26 Yaşındayım saçlarım dökülüyor.jpg
 
E

emekli kel

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Hangi tedaviyi uygularsan uygula belli bir yere kadar sonuç alabilirsin ilaç da kullansan serum da kullansan sürekli kullanmak gerekiyor ve birçoğu da zaten etkisi yok en iyisi saç ekiminde yönelmek iyi bir yer araştırın saç ekimini yaptırın hem de anti androjen ilaç kullanın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
5
Üst Alt