Acıbadem Emphair Saç Ekimi Yaptran var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 288 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Merhaba arkadaşlar saç ekimi merkezleri hakkında bilgi araştırmaya devam ediyorum İstanbul'da Acıbadem Emphair saç ekimi merkezinde ekim yaptırmak için en düşük fiyat 10.000₺’den. Bu fiyat belirlenirken greft sayısı ve yapılacak teknik baz alınarak belirleniyor. Saç ekimi operasyonunu kadrosundaki plastikrekonstrüktif cerrahları tarafından yapılmaktadır. Taksitli olarak ödeme seçeneği mevcuttur. Bir kaç ekim merkezini dolaşarak konsültasyon sonrası çok daha net bir saç ekim fiyatı alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi'nde saç tedavisi için özel uygulanacak işlemler saç ekimi operasyonuna dahil değildir. Bu yüzden özel saç tedavisi yaptırmak isterseniz ekstra 1.000₺ ödeme ücreti çıkacaktır. Acıbadem hastanesine saç ekimi yaptıranlar var mı? Burası ile görüşüp fiyatları hakkında bilgi alan var mı?

Ek olarak Acıbadem Hastanesi'nde saç ekimi yaptırıp sonuçlarını paylaşım yapacak arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum.
 
K

Kaan05

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Bende önlere ön saç çizgi için yanları kapatıcı saç ekimi yaptırmak istiyorum karar veremedim en iyi ekim merkezini arıyorum bir kaç yorum okudum istediğim gibi değiller
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
3
Gösterim
216
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
78
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
201
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
117
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
269
L
DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
169
Pempom
Pempom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
38
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
60
Robots
7
Üst Alt