Aga-E Tablet Kullananlar Memnun mu?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi lusyus
 • 3K Görüntülenme
 • 6 Yorum
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Aga-E Tablet Kullananlar Bakabilir mi?


Saç dökülmesini önlemek için vitamin mineral bitkisel ekstralar ile formüle edilmiş foliküllerin dökülmelere karşı daha dirençli hale getirmeye yönelik besleyici takviye edici gıda kapsülüdür. Aga-e tablet içeriği özenle hazırlanmış multi vitamin komplex içeren bu ürün saç dökülmesine karşı kullanılan gıda takviyesi bir saç besleyici tablettir. İçerisinde saçlar için besleyici vitaminler, mineraller ve bitkisel ekstratlar içeren bu ürün mevcut saçları güçlendirir, yeni saç oluşumunu destekler. Saçları dökülen pek çok insan doktora muayene olmakta ve altta yatan faktörleri öğrenmektedir.

Günümüzde saç dökülmesi türleri çok çeşitlidir. En sık görülen saç dökülmesi Androgenetik Alopesi başta erkekler olmak üzere kadınlarda da sıkça görülmektedir. Diğer dökülme türleri alopesi areata, toksik alopesi, skatrisyel alopesi, saç kıran, yetersiz beslenme, demir eksikliği, hormon dalgalanması ve kullanılan ilaçlardan kaynaklanır. Bu dökülme türlerinde tedavisi zor olan androgenetik alopesi erkeklerin %70'inde görülen bir durumdur. Bu saç dökülmesi erken yaşlarda başlar ve yaş ilerlemesiyle birlikte giderek artar.

Saç kıran bölgesel olarak saçların aniden dökülmesidir. Bu dökülmeye genelde bağışıklık sistemindeki bir sorundan kaynaklandığı düşünülür. Bağışıklık sistemi bazı bölgelerdeki saç köklerinde anormalleşme olduğunu hissederek saldırı yapar. Tedavisi için ilk fark edildiği anda doktora muayene olunmalı vakit kaybetmeden ilaçlara başlanılmalıdır. Erken tedavilerde başarı oranı %98'e kadar çıkar.

Diğer dökülme türleri vitemin eksikliği, ilaç kullanımı, hormon dalgalanması gibi durumlarda sebep olan etken tedavi edilince saç dökülmesi düzelir.

Traksiyonel alopesi saçların sürekli olarak arkaya doğru at kuyruğu bağlanması sonucu saç köklerinde oluşan gerilmelerden dolayı kalıcı saç kayıpları oluşabilir. Uzun saçları olan kişiler böyle uygulamalardan kaçınmalıdır.

Asos aga-e tablet bitkisel içeriklerle saçlarınızı ve derinizi beslemek çözüm sağlayan yardımcı bir ek gıda takviyesi üründür. Son zamanlarda saç ürünleri arasında en çok tercih edilen tabletler arasına girmiştir. Üretim yeri Almanya’dır GMP standartlarında üretilip Assos farma tarafından ithal edilmiştir.

Aga-E Tablet Nasıl Kullanılır?​

Bu tableti günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra bir bardak su ile 1 tane alınmalıdır. Ürün içerisinde 60 tane tablet vardır. Ürünü 6 ay boyunca kullanmak gerekir. Gözle görülür etkisi olması için 6 ay boyunca kullanılmalı sonraki aylarda günde 1 tane sabah kahvaltısından sonra alınmalıdır.

Aga-E Tablet İçeriği​

 • Bal Kabağı Tohumu Ekstresi 80 mg
 • Buğday Tohumu Ekstresi 270 mg
 • Saw Palmetto 320 mg, B5 Vitamini 200 mg B1 Vitamini 100 mg
 • Biotin 2500 μg
 • L-Sistein 60 mg
 • Darı Ekstresi 150 mg
 • Keratin 60 mg
 • B6 Vitamini 10 mg
 • L-Metiyonin 60 mg
 • PABA 50 mg
 • Çinko 15 mg
 • Bira Mayası 300 mg
 • Folik Asit 600 μg 300%

Tablet içindeki saw palmetto ve bal kabağı tohumu bitkisel dht önleyici etkisi vardır. Buğday tohumu ekstresi yeni saç oluşumunu destekler. Keratin saçın temel yapı taşıdır, saçların dayanıklı olmasını sağlar. Biotin, çinko, folik asit saç telellerini kalınlaştırır, hücre yenilenmesine destek olur.

Ürün 25 derecenin altındaki oda sıcaklığında, nemden uzak bir ortamda saklanmalıdır. Bu ürün ilaç değidlir tedavi edici özelliği yoktur. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz.

Assos Aga-E 60 Tablet 2022 yılı fiyatı 314,90 tl.

Arkadaşlar agahe tablet kullananlar memnun mıdır? Deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.
 
E

Edward

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Bana dermatolog önermişti, içeriği xpecia tablet ile 3 aşağı 5 yukarı aynı ama arada fiyat farkı çok fazla iki ürün arasındaki fark neden kaynaklanmakta?
 
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #3
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
içeriği ve içerik oranları farklıdır
 
E

excalibu

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
aga e tablet saç için gerçekten kaliteli bir vitamin takviyesi, yıllar önce muayane olduğum dermatolog tavsiye etmişti, kullandığım süre boyunca olumlu etkilerini görmüştüm, fiyatınmuadillerine göre pahalı
 
K

kingtom

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
bu eczanede satılıyor mu hocam?
 
S

Salih

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Doktorumun tavsiyesi üzerine aldığım ürün genetik dökülmesinde hiç etkisi yok söyleyim. Biraz saçlarımı kalınlaştırmak o kadar.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
541
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
210
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
430
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
286
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
445
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
908
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt