Agarta At Kuyruğu Şampuan Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi alia
  • 253 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

alia

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Agarta at kuyruğu bitkisi özlü keratin Içerendökülme karşıtı bakım şampuanı 400 ml HP124, şuan okumuş olduğunuz ürün için kendime ait düşüncelerimi yazmak istiyorum. Şampuanın bebek şampuanı olan mavi kapaklı erkek bebek şampuanı kullandım. Mavi kapaklı erkek bebek şampuanı kullandığım süre içinde gayet güzel bir şampuan olduğunu düşünerek 6 ay gibi kullanma tecrübem oldu. Her şampuan kişiden kişiye çok farklılık elde ediyor. Şampuan bana iyi geldiğinde saçlarıma saç tellerime başkasına iyi gelmeyebilir bu çok normal bir durum. Agarta şampuan Gimdes onaylı ülkemizde üretimi yapılan güzel bir şampuan olduğunu biliyorum. Tüm şampuanlar gimdes onayı aldımı bilemem ama bir çok şampuan kremi onay aldı rahatlıkla kullanmanızı tavsiye ederim. Saç ekimi sonrası da kullanılabilen bir şampuandır rahatlıkla alıp kullanabilirsiniz.

agarta şampuan.png
 
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Çok önemli bir şampuan olarak görmüyorum, hatta hepsinin içeriği birebir aynı gibi geliyor artık ne kadar kullandığına bağlı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M
Y
Cevaplar
2
Gösterim
865
muratcan
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt