Alın saç çizgisi düzeltme yaptıran var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cheesy
  • 219 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Cheesy

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar tepe bölgesi ve ön orta üst taraflarda seyrelme incelme yok ancak şakaklar açık gerileme olunca M tipi görünüm ortaya çıktı. Saçlara şekil verirken ön taraf çok bozuk görünüyor yanların gerilemesi görüntüyü baya bozuyor. Ön saç çzgisini düzleştirme için saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Hangi doktorun merkezini önerirsiniz. Aklımda Akl klinik, Sibel ulusan, Serdaroğlu, Muttalip keser ve HLc klinik var. Sizce ön saç çizgisi için hangi merkez daha başarılı ekim yapar?
 
Ş

Şahin

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Dr. serkan aygın bu işi fazlasıyla halleder yalnız tüm ekip bu işi yapacağı için ekim ücreti talep edecektir 35 bin tl. Yaparken önleride sıklaştırma yaparlar.
 
E

emekli kel

Üye
Mesajlar
13
Puanları
1
Ne kadar bütçe ayırdınız ona göre yer söyleyelim çok başarılı ekim yapan yerler var birde şehir problemi varmı herhangi bir şehir olur mu?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
145
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
94
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
141
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
106
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
156
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
252
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
12
Robots
10
Üst Alt