Anti bit şampuanı sirkeleri öldürür mü?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi İçerik
  • 166 Görüntülenme
  • 0 Yorum
İ

İçerik

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Anti bit şampuanı sirkeleri öldürür mü? Bit şampuanları hemen hemen hepsi çocuklarda görülen rahatsızlıklar için kaşıntı ve bit tedavileri için etkili şampuanlardır. Bit şampuanı kişiden kişiye de farklılık gösterebilir. Evet, anti-bit şampuanın içindeki sirkeye benzeyen maddeler genellikle bitleri öldüren veya engellediği için bu şampuanlar "anti-bit" olarak adlandırılır. Ancak, her anti-bit şampuanın etkinliği ve bitleri tamamen ortadan kaldırma garantisi farklıdır ve bazıları daha etkilidir veya daha uzun süreli koruma sağlar. Herhangi bir anti-bit şampuanın etkililiğini doğrulamak için, üreticiye veya bir sağlık profesyonelline danışmanız önerilir.

Anti Bit şampuan İşe Yarıyor mu?​

Anti-bit şampuanlar genellikle bitleri öldürme veya engellenmelerine yardımcı olma amaçlı tasarlanan bit şampuanı . Ancak, her anti-bit şampuanın etkililiği ve bitleri tamamen ortadan kaldırma durumu garantsi çok farklı ve bazıları daha etkilidir veya daha uzun süreli koruma sağlar.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
223
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
70
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
86
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
151
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
172
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
293
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt