Asuman Hair Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 418 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Asuman Hair ve ülkemizde bulunan saç ekim merkezleri arasında adını duyurmuş bir yerdir. Saç ekimi operasyonları yapılmadan önce analizler ve testler yapılaral en doğru şekilde saç ekimi operasyonu gerçekleştiriyorlar. Günümüzde saç ekimi olsukça rağbet görmeye başlamıştır. Saç ekimi yapılan teknikler ve cihazların gelişmesiyle birlikte başarılı sonuçlar ortya çıkmaktadır. Ülkemizde bulunan Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezine ekim yaptırmış yada ekim yaptıracak arkadaşlar sonuçlarını, yorumlarını, sorularını ve memnun kalıp kalmadığını konu altından sorabilir yeni konu açabilirler. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
 
O

orhan

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Arkadaşlar saç ekimi yaptırmak için bir çok ekim firmaıyla görüşmeler yapıyorum ancak karar veremedim. Koray Erdoğan ve hakan doğanaya hoca ile görüşmeler yaptım ancak fiyatlar çok pahalı. Ekim yaptırmış bir çok kişinin sonuçlarını yorumlarını okudum bir çoğu memnun kalmış. En son Dr Muttalip Keser ile görüştüm ilgi alaka çok iyi ama Greft başı 3 Euro istiyor aşırı ötesi pahalı. Asuman hair saç ekim merkezi ile görüşen fiyat alan var mı? İlgi alakaları nasıl saçlarınız için ne diyorlar iyi yada kötü gibisinden.
 
O

orhan

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Hakan hoca olabilir görüştüğünüz de greft başı kaç euro söyledi. Kaç seansta ekim yapılıyormuş bilgi verdiler mi?
 
R

ruadrash

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Valla fiyatlar çok pahalı Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 20.000 – 25.000₺ aralığında.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
107
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt