At kuyruğu yağı kullananlar yorumları

D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
At kuyruğu otu hızlı saç uzatmada en sık kullanılan bitkisel yöntemlerden biridir genellikle şampuanların saç losyonlarının ya da saç bakım yağlarının içine katılır saç dökülmesini önlemesi için faydası olduğuna inanılır. At kuyruğu otunun etken maddesi silika sadece kadınlarda ve erkeklerdeki saç dökülmesini yavaşlatmakla kalmaz, aynı zamanda yeni saç köklerinin büyümesini teşvik eder. Silisyum saç, tırnak ve derideki bağ dokusunun ana minerallerindendir. Dökülen saç köklerindeki küçülmüş hücreleri saç büyütmeye zorlar. Bu etkisini kılcal damarlarda kan dolaşımını artırarak sağlar saç köklerine şok etkisi yaratır. Bu sayede köklerde kan dolaşımını artırır, saç köklerini besler ve saç uzamasını teşvik eder. At kuyruğu bitkisinde bulunan amino asitler ve fito steroller kafa derisi üzerinde yağ birikimini azaltır. Aşırı sebum oluşmasının önüne geçer. At kuyruğunun ayrıca saç düzleştirici özelliği vardır. Ister şampuan ister düzleştirici olarak kullanın ancak kafa derinize masaj yapmayı unutmayın. Bir süre sonra saçlarınız yalnızca parlak ve ipeksi görünüme kavuşmayacak, aynı zamanda saç kalitesinde de gözle görülür artış görürsünüz.

Kızlar at kuyruğu yağını saçlarına sürüp faydasını gören var mı hızlı saç uzatma sağlıyor mu?
 
Ayışığı

Ayışığı

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
At kuyruğu yapını 2 haftadır kullanıyorum. Haftada 3 defa saç derisine masaj yaparak sürüyorum. Saçlarım parlak ve yumuşacık oluyor. Uzamasında biraz değişiklik var diyebilirim. Kullanmaya devam ettikçe yorumumu güncellerim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
414
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
162
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
387
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
242
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
386
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
841
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
6
Üst Alt