Avodart reçetesiz alınır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Okan
  • 1K Görüntülenme
  • 4 Yorum
O

Okan

Üye
Proscar 1/4 kullanıyorum kullanalım 1 yıl oldu saçlarımı koruduğunu düşünüyorum ancak ilk kullandığım gibi kaldı saçlar ilerleme olmadı ek olarak medohbiotin 5 mg ile proscapil %5 spreyde kullandım. Bu sürede cinsel hayatımda pek sorun yaşamadım hafif derecede ereksiyon sorunu oldu sonra düzeldi. Şakakalrımda ki açıklık devam ediyor az olarak gerile oldu. Finasteridin daha etkili olacağını düşünmediğim için avodart dutasterid kullanmaya geçecem ilk 2 hafta hergün sonraki günlerde 3 güne 1 olarak alacam. Eczanelerden avodart ilacını reçetesiz olarak alabiliyor muyuz? Yada doktora reçete ettirebilir miyim? Forumdaki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Synergy

Synergy

Üye
Reçetesiz alabilirsin ancak doktora yazdıramazsın. Doktora reçete ettirilebilir. Fakat SGK da yani devlette siz artık prostat tabiri konmuş bir hasta statüsüne girersin. O yüzden doktorlar genç yaştakilere reçete etmezler. Üroloji doktoruna gidersen yinede sor.

X

xienon

Üye
Reçetesiz olarak alabilirsin. Avodart Finasteritten çok daha etkili bir ilaç eğer saçların yeteri kadar varsa çok iyi etki yapabilir

İ

İrfan

Üye
Proscar 1/4 kullanıyorum kullanalım 1 yıl oldu saçlarımı koruduğunu düşünüyorum ancak ilk kullandığım gibi kaldı saçlar ilerleme olmadı ek olarak medohbiotin 5 mg ile proscapil %5 spreyde kullandım. Bu sürede cinsel hayatımda pek sorun yaşamadım hafif derecede ereksiyon sorunu oldu sonra düzeldi. Şakakalrımda ki açıklık devam ediyor az olarak gerile oldu. Finasteridin daha etkili olacağını düşünmediğim için avodart dutasterid kullanmaya geçecem ilk 2 hafta hergün sonraki günlerde 3 güne 1 olarak alacam. Eczanelerden avodart ilacını reçetesiz olarak alabiliyor muyuz? Yada doktora reçete ettirebilir miyim? Forumdaki tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Dostum avodart kullanıyor musun biraz anlatırmısın kullanım nasıl gidiyor.

S

sacsiz

Üye
Ben babama yazdırıyorum bu şekil alabilirsiniz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
291
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt