Baston şeklinde şok dökülme

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydem
  • 963 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Aydem

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Arkadaşlar saç ekimi yaptıralı 2 ay oldu İstanbul'da Akl kliniğe saç ekimi yaptırdım 3750 greft ekildi, ekim sürecim iyi geçti ama kemdim biraz zorlandım açıkcası. Saçlar şok dökülme evresine girerken köklere bakıyorum uçları baston şeklinde kıvrık bi şekilde dökülmeler oluyor. Genelde bir çok kişide bu durum yaşanıyor kök uçları L şeklinde şok dökülme gibi bükülmüş olıyor. Sizlerdeki şok dökülmede böyle bişey oldu mu? Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Baston şeklinde şok dökülme.jpeg
 
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Ekim yapan kişiden kaynaklanıyor kalem ile köklerin kanala yerleştirilirken itilmesi sonucu kökler kıvrılabiliyor normal bir durum ama takip edilmesi gerekir
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
46
Puanları
6
Bu tip dökülmeye L tipi şok dökülme deniliyor. L tipi dökülmelerin sebebi genelde kanala zorlanarak cımbız ile sokulan köklerin kıvrılmasından kaynaklanıyor. Saçın çıkış yönü takip edilmelidir. Olumlu yada olumsuz durum olurmu bilemiyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
222
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
165
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
205
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
167
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
384
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt