Berkay Tulpar Saç Ekimi Yorumları Şikayet Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 502 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Berkay Tulpar saç ekimi yorumları son zamanlarda çok iyi geldiğini ve güzel sonuçlar çıkardığını görüyoruz. Berkay Tulpar en son spor yorumcusu erman beye saç ekimi yaptı ve saç ekimi olarak şikayet duymadım. Saç dökülmesi veya kellik yaşıyor iseniz eğer sizin için artık saç ekimi süreci başlamış demektir. Saç ekimi genellikle:
Genetik olarak saçlarda dökülme. Erkek şeklinde başın üst kısmında kellik yaşayanlar. Seyrek saç veya kellik yaşayanlar. Yanıklar, travmalar sonucu dökülme, cerrahi müdahale sonucu saç kaybı yaşayanlar. Saç hastalıkları (egzama, diyabet, anemi gibi). Saç ön çizgisinde gerileme veya kısmı açıklık. Tamamen kellik.

Fakat, saç ekimi her hasta için uygun olmayabilir. Bunun için Berkay Tulpar saç ekimi konusunda görüşmeli ve saç kökleri, donör bölgeye sahip olması gerekir. Aksi taktir de Dr. Berkay Tulpar bu konu da ilk önce saç dökülme nedenlerini araştıracak ve ona göre değerlendirecektir.

Özetle saç ekimi sonuçları, hastanın biyolojik yapısına da bağlıdır. Bunun ile ilgili saç ekimi forum incelenebilir Saç ekimi uzmanı ile görüşüp kişisel durumunuz değerlendirmeye alabilirsiniz.
Berkay Tulpar.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
76
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
251
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
116
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
303
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
25
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
38
Robots
6
Üst Alt