Bioblas Sarımsaklı Şampuan Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ysmn
  • 184 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

ysmn

Üye
Merhaba kızlar benim saçlarım koyu sarı ve uzun saçlarımı dolgun ve düz gösteren bir şampuan arıyorum geçen markete uğradığımda bioblas sarımsaklı şampuanın uygun fiyata satıyorlardı ben de bir tane aldım bir haftadır bu şampuanı kullanıyorum 2 günde bir saçlarımı yıkarım ilk izlenimlerim saçlarım iyi temizliyor Sarımsak kokusu yok saç derim de herhangi bir yanma bakma oluşmadı saçlarımdaki kepeklenmeyi ve kaşıntıyı önledi saçlarımı kuruladıktan sonra düzleştiriciyle düzleştirdikten sonra hafif bir parlaklık oluştuğunu hissettim aranızda sizlerden bioblas markasının diğer şampuanlarını ya da Sarımsaklı şampuanını kullanıp yorumlarını yazacak olan memnun olan olmayan tecrübelerini bizimle paylaşabilir mi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

E

esenus

Üye
Canım ben bir oda markasını iki şişe kullandım diğer şampuanlardan bir farkı yok hemen hemen hepsi aynı şekilde temizliyor benim aradığım şampuan sadece saçları dolgun ve parlak gösteren bir şampuan arıyorum ben de bipera markasının at kuyruğu şampuanını deneyeceğim şu an sipariş verdim onu bekliyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
64
Üst Alt