Bioxcin Quantum Serum Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Jiw
  • 249 Görüntülenme
  • 5 Yorum
J

Jiw

Üye
Herkese merhaba abiler saçlarım gittikçe seyrekleşmeye başladığı için bioxcin Quantum saç serumu aldım daha önceden minoxil forte 6 ay kullandım çok etkili olmadı ama tepede kararmalar yapmıştı. Yanlarım açık minoxil burada çok etkisi olmadı antiandrojen ilaçlar kullanmayı düşünmüyorum. Şimdilik serumlar ile devam etcem. Arkadaşımın tavsiye ile bioxcin serumu denemeye başlayacam. Kendisi kullanıyor ve çok memnun araçlarındaki etkiyi bende fark ettim. Bu serum aynı minoxidil gibi saç dökmüyormuş. Kullanıp faydasını gören varmı?

H

Haki

Üye
Ben kullandım kafamı kaşındırıp yara etmekten başka hiçbir işe yaramadı önermem.

L

Lotus

Üye
Eğer genetiğinde saçının döküleceği varsa dökülür zaten bundan kaçışın yok.

S

sacsizadam

Üye
Bende bu serumu almayı düşündüm ama kullananlar var mı merak ediyorum.

K

Keanu

Üye
bioxcin şampuan kullanıyorum saçlarıma çok iyi geldi

Quantum serum da kullandım, ilk başta döküyor gibi oluyor ama daha sonra saçların sıklaştığını görüyorsunuz ben tavsiye ederim

C

Can86

Üye
bioxcin şampuan kullanıyorum saçlarıma çok iyi geldi

Quantum serum da kullandım, ilk başta döküyor gibi oluyor ama daha sonra saçların sıklaştığını görüyorsunuz ben tavsiye ederim
kullanıyorum hocam serumda 3. küre başladım gayet faydasını gördüm (y)

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
676
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
455
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
437
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
356
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
725
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
74
Üst Alt