Bioxinin forte %5 minoxidil kullanımı hakkında

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ilhan06
  • 342 Görüntülenme
  • 2 Yorum
I

ilhan06

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Selamlar, minoxil alacam ama fiyatlar o kadar çok yükseldiki eczanede 357 TL ye satılıyor internette daha ucuz ama sahte olma ihtimali var daha ucuz olan biocxinin Forte minoxil 121 TL gibi bir fiyata satılıyor. Bazı arkadaşlar bütün minoxidiller aynı etkisi sağlıyor diyorlar doğru mıdır bu? Yorumlara baktığımda sahte olmadığını yazan kullanıcılar var, benim sorum şu bioxinin forte minoxille birebir aynı işi görür mü? ve sahte olma ihtimali var mıdır?
 
H

Hairs

Üye
Mesajlar
21
Puanları
1
Büyük siteleden alırsan sahte olacağını sanmıyorum lot numaraları var firmayı arayıp sorabilirsin. Minoxil içeren bütün ürünler aynıdır %5 yada %2 oranında minoxiidl var aynı işi görür.
 
U

Umut

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Minoxl her saça kullanılmaz saçların dökülüyorsa yani seyreklikler varsa kullanmalısın diğer türlü yarardan çok zarar görebilirsin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
302
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
201
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
701
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
575
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
598
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
43
Robots
4
Üst Alt