Blue cap şampuan yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi victory
  • 150 Görüntülenme
  • 0 Yorum
V

victory

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Blue Cap şampuan, kepek sorunu yaşayan kişiler için özel olarak formüle edilmiş bir şampuandır. Şampuanın içeriğinde bulunan özel bileşenler, saç derisindeki kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve saç derisini rahatlatır.

Blue cap şampuan yorumları.jpg


Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, Blue Cap şampuanın kepek sorununu ciddi şekilde azalttığı ve saç derisini rahatlattığı görülmektedir. Ayrıca, saçların daha parlak ve sağlıklı göründüğü yorumları da sık sık yapılmaktadır.

Bununla birlikte, herhangi bir şampuan gibi, Blue Cap şampuanın da herkes için uygun olmayabileceği unutulmamalıdır. Hassas saç derisine sahip kişilerin öncelikle bir dermatologa danışmaları ve şampuanı kullanmadan önce küçük bir bölgede test etmeleri önerilmektedir.

Aşırı kepekli, çabuk yaplanan saçlar için tasarlanmış bir şampuandır. Ürün yaklaşık 5 dakika boyunca ıslak saçta bekletildikten sonra durulanmalıdır. İlk iki hafta boyunca haftada en az 2-3 kez kullanılmalıdır. Gerekli olduğunda işlem tekrarlanmalıdır. Kepek oluşumuna neden olan kuruluğu kontrol altında tutmaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cilt nemini sağlayarak kabuklanma oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

Bu şampuanı kepek ve egzama için kullananlar var mı? Aşırı yağlanmayı, kaşıntıyı ve dökülmeyi önlemede etkisi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
212
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
69
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
83
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
146
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
172
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
285
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
59
Çevrim içi ziyaretçiler
36
Toplam ziyaretçi
95
Robots
23
Üst Alt