Byopecia Multiplex Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 754 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Byopecia Multiplex Kullanıcı Yorumları.jpg

Byopecia multiplex 60 tablet kullanıcı yorumları, günümüzde saç dökülmesi çoğunlukla erkekler olmak üzere kadınlarda da görülen önemli sorunlardan biri haline geldi. Saç dökülmesi türü olan androgenetik alopesi genç yaşta erkekleri ekileyerek saçları döker. Kadınlarda da görülen bu durum ileriki yaşlara doğru artış gösterebilir.

Byopecia Multiplex 60 Tablet Nedir?​

Byopecia Multiplex içeriği özel olarak formüle edilmiştir ve seçilmiş 22 patentli etken madde ile birlikte saç dökülmesi şikayetlerini çözemeye yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu ürün dünya çapında hem AB bölgesinde hem de Amerikan pazarında 5-6 farklı ürünü kombine ederek erişebileceğiniz tüm etken maddeleri Byopecia Multiplex içeriğinde tek bir kapsül olarak birleştirilmiştir. Ürün içindeki maddeler bir kişinin günlük ihtiyaç duyduğu oranda katılmıştır ve hem erkeklerde hem de kadınlarda rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça sık görülen Androgenetik Alopesi (erkek tipi saç dökülmesi) tedavisi için destek olarak kullanılabilir. İçeriğindeki etken maddeler saçın ihtiyaç duyduğu tüm besinleri, mineralleri ihtiva eder. Etken maddelerin tamamında hayvansal yağ veya gıda yoktur. Vegan ve vejetaryen beslenme düzenine uygun olarak üretilmiştir.

Byopecia Multiplex Tablet Ne İşe Yarar​

Byopecia Multiplex, içerisinde bulunan vitaminler ve mineraller ile bağışıklık sisteminizi koruyup güçlendirirken, hücrelerin daha hızlı yenilenmesine destek olarak saçların sürekli olarak uzamasına katkıda bulunur. İçerisindeki etken maddeler kılcar damarlada kan dolaşımını arttırdığı için saç köklerini besleyerek, saçın daha hızlı uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç dökülmesine çözüm olabilmek için fayda sağlayan tüm elementler özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde Metilsülfonilmetan, Saw Palmetto (Cüce Palmiye), Panicum Miliaceum (Darı Tohumu), B1-B2-B3-B5-B6-B12 Vitaminleri bulunmaktadır.

İçerisine eklenen Demir, Çinko, C-E vitaminleri, At Kuyruğu Ekstresi, Bal Kabağı Ekstresi, L-Sistein, L-Metiyonin, Ginkgo Biloba saçlar için çok faydalı bileşenlerdir. Saw palmetto genetik saç dökülmesinde yıllardır kullanılan bir bitkidir. Saw palmetto ile bir çok çalışma yapılmıştır.

Yeşil Çay Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Biotin ve Folik Asit ile erkek tipi saç dökülmesi tedavisi için destek olarak uyguladığınız ilaçların etkilerini maksimum seviyeye çıkarır. Ayrıca, diğer tüm saç dökülmesi tiplerinde de faydası yüksektir. Aldığınız verimi en üst noktaya taşımak için minoxil ve procapil ile birlikte kullanabilirsiniz.

Byopecia Multiplex Nasıl Kullanılır?​

Yetişkinler için tercihen yemeklerden sonra sabah bir tablet ve akşam bir tablet olmak üzere günde iki tablet kullanılır. Bu gıda takviye edici gürün tüm yetişkinlerin kullanımına uygundur. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız.

Byopecia Multiplex İçeriği​

• Saw Palmetto Extract (Cüce Palmiye Ekstresi) – 320 mg
  • Metilsülfonilmetan – 100 mg
  • Millet Seed Extract (Darı Tohumu – Panicum Miliaceum) – 20 mg
  • Biotin – 2500 mcg
  • L-Sistein – 30 mg
  • L-Metiyonin – 30 mg
  • Vitamin B1 – 10 mg
  • Vitamin B2 – 10 mg
  • Vitamin B3 – 10 mg
  • Vitamin B5 – 10 mg
  • Vitamin B6 – 10 mg
  • Vitamin B12 – 60 mcg
  • Vitamin C – 60 mg
  • Vitamin E – 12 mg
  • Horsetail Extract (At Kuyruğu Ekstresi – Equisetum Arvense) – 20 mg
  • Pumpkin Seed Extract (Bal Kabağı Ekstresi) – 20 mg
  • Ginkgo Biloba Extract (Mabet Ağacı Yaprağı) – 20 mg
  • Green Tea Extract (Yeşil Çay Ekstresi – Camellia Sinensis) – 20 mg
  • Grape Seed Extract (Üzüm Çekirdeği Ekstresi – Vitis Vinifera) – 20 mg
  • Demir – 17 mg
  • Çinko – 15 mg
  • Folik Asit – 600 mcg
Byopecia Multiplex saç dökülmesi önleyici, saç besleyici ve hızlı saç uzatması için kullanmış olan arkadaşlar üründen gördükleri faydaları, deneyimlerini aktarırlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.

S

Simel

Üye
Byopecia Multiplex vitamini yaklaşık bir senedir kullanıyorum, özellikle tırnakları kalınlaştırdı, saçları çok hızlı uzatıyor. Dökülmede pek etkisini göremedim.

C

Cheesy

Üye
Ürün içeriği güzelde genetik dökülmede etkisi olacağını düşünmüyorum

S

Sertaç

Üye
Byopecia 4. kutuyu aldım. Saç dökülmesi eskisi gibi değil Saçlarım normalden daha çabuk uzadığını fark ettim. Ürünün fiyatı pahalı ama saç dökülmemesin verdiği psikolojik mutluluk daha önemli

R

Rulez

Üye
Proscar ile birlikte bunu kullanıyorum bakalım etkisi olacakmı bir şişe bitince yorumlarımı yazarım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
72
Üst Alt