Capilactif saç serum kompleksi kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lincoin
  • 433 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Lincoin

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Capilactif Saç Bakım kompleksi Serumu 50 ml dökülme, kepeklenme gibi problemlerde yağlı ve kuru saç derisinde özel olarak formülize edilmiş saçlara enerji veren, dolgunluk hissi sağlayan saç bakım serumudur.

Capilactif saç serum kompleksi kullananlar yorumları.jpeg


İçeriğinde argan ve yalancı safran yağları ve 7 bitkinin bileşenlerinden oluşan aktif kompleks serumun saç derisi üzerindeki etkileri ve yatıştırıcı özellikleri için seçilmiştir. Uygulandığı andan itibaren saç derisini nemlendirir. Saç derisinin yağ ve nem dengesini korumaya yardımcı olur.

Üründen etki almak için en az 2 ay süreli kullanılması gerekiyor. Ürünü saçlarınızı şampuanlamadan önce saçını sarı saç derisini uygulayın 15-20 dakika masaj yaparak bekletin. Daha sonra sadece uygun sert kimyasallar içermeyen bitki özlü şampuanla saçlarınızı yıkayın.

Bu ürünü saç derisinde kepeklenme, kabuklanma, yağlanma ve kaşıntı önlemek için kullananlar var mı? Eğer üründen memnunsanız olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
 
E

Ersan

Üye
Mesajlar
8
Puanları
3
Bence güzel bir ürün özellikle minoxil kullanımından saç derisinde oluşan tahrişi azaltmak için saçlarınızı yıkamadan önce bu ürünü kullanın saçlar için müthiş yatıştırıyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
671
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
450
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
T
Cevaplar
0
Gösterim
353
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
720
F
K
Cevaplar
1
Gösterim
328
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
40
Robots
5
Üst Alt