Clinic Expert Saç Ekimi Sonuçları Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Swinder
  • 173 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Swinder

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Arkadaşlar uzun yıllardır saç tedavisi uyguluyorum saçlarımı korumayı başardım diyebilirim. Ancak saç tedavisini bırakmak zorunda kaldım ve yakın zamanda saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum, bir çok ekim merkeziyle telefonda görüştüm, merkeze gelin durumunuza göre bilgi verelim diyor. Bende bir kaç son durum resimlerimi ilettim 3500 greft ekim ile seyrekliğin rahat kapanacağını söylediler. Saç ekimi fiyatları olarak 11000 TL gibi bir rakam çıkıyor. Konaklama merkez tarafından olacakmış.

Forumdan bazı arkadaşlar Clinicexpert diye bir yer önerdiler bana , bu clinic ile ilgili bilgisi olan var mı nasıl bir saç ekim merkezidir arkadaşlar tavsiye edermisiniz. Facebookta bir çok reklamları var choi kalemi tekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftler için garanti veriyorlarmış. Forumlarda baya araştırmalar yaptım, haklarında nette pek bir şikayet bulamadım, bağcılarda bir şubeleri var sizlerden olumsuz şikayet yorumları şeklinde bir duyumunuz oldu mu acaba katakulliye gitmeyelim sonra, parada saçta boşa gider sonra, hakkında şikayet bulamazsam bağcılarda ki şubelerinden randevu almayı düşünüyorum.
 
O

orhan

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Ben daha önce clinicexpert ile ön görüşme yapmıştım çok fazla ekim yaptrıan gördüm orda giren çıkanın haddi hesabı yoktu. Saç ekimine düzgünce ikna edecek ve muhatap olacak birilerini bulmak zor gibi garanti veriyorlar ama saç ekiminin nasıl bir garantisi olabilir orası şüpheli.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
213
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
151
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
194
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
156
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
198
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
371
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
2
Üst Alt