DHI saç ekimi yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 166 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
DHI Saç ekimi incelemeleri, ameliyatta ve sonrasında neler bekleyeceğinizi analiz etmenin harika bir yoludur. Tüm DHI saç ekimi incelemelerimiz olumludur ve hastalar saç ekimi sonuçlarından memnundur ve bunun için tüm kredi gelişmiş DHI TM Doğrudan saç ekimi tekniğine ve en iyi uygulamaları ve güvenlik protokollerini takip eden deneyimli ve sertifikalı cerrahlarımıza aittir. film yıldızı, iş adamı, sporcu veya sıradan bir kişi olsun, her hastaya tatmin edici sonuçlar sunar.

Ayrıca saç ekimi yaptıran hastaların sonuçları ve referansları hakkında daha fazla bilgi edinmek için DHI web sitesindeki ve sosyal kanallardaki videoları ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz. Doğru saç ekimi tekniğini ve kliniği seçmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, bir konsültasyon rezervasyonu yapmadan önce, DHI saç ekimi hasta incelemelerini kontrol ettiğinizden ve cerrahlar, nihai sonuçlar, greft sağkalım oranı ve güvenlik/hijyen protokolleri ile ilgili tüm şüphelerinizi giderdiğinizden emin olun.

Fue tekniği yapılması için geniş ve yoğun bir ekim yapılacaksa tercih edilir. DHI saç ekim tekniği ise özellikle kanama riskinin fazla olduğunu tespit ettiğimiz hastalarımız için idealdir.

FUE saç ekimi yöntemi ile DHI tekniği arasındaki fark iki tekniğin uygulanma şeklinin farklı olmasıdır. Hastaya yapılacak saç ekim miktarı teknik ile doğru orantılı olarak gerçekleşir. Örneğin tek seansta, FUE saç ekim tekniği ile bir hastaya ortalama 3000- 4500 greft kadar saç ekimi yapılabilir. DHI saç ekim tekniğinde ise tek seansta yapabileceğiniz greft miktarı 1500- 2500 aralığındadır.

DHI yada Fue tekniği ile saç ekimi yaptıran arkadaşlar sonuçlarını bu başlıktan paylaşabilirler.
 
E

Ercan

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Şakaklar içim 300 greft ekime ihtiyacım var hangi teknik daha doğal sonuç verir bilgi verirseniz sevinirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
355
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
7
Üst Alt