Diamond Hair Plus Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi sacsiz
  • 233 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

sacsiz

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için Diamond Hair plus saç serumunu kullananlar memnun olan varmı aranızda, ürünün içeriğine baktım gayet etkili olacak bileşenler bulunuyor. Serum içinde etken maddeler şunlar var;

Procapil %5 oranında bulunuyor, keratin, biotin ve saç büyümesini destekleyen peptidler sayesinde saç dökülmelerine karşı çok etkili olur. Saç köklerine etki ederek hasar görmüş kökleri onarıp yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

Diamond Hair plus saç serumu içindeki keratin sayesinde sayesinde saç kökleri ve tellerine protein salgılayarak saçları güçlendirir. Düzenli kullanımlarda saç dökülmelerini önleyerek daha gür saçlara sahip olmanızı sağlar.

Ürünü uzun süre kullanıp saç dökülmesini önlediğini, yeni saç çıkarttığını gören varsa deneyimlerini yorumlarını yazarsa sevinirim.
 
S

Serkanx

Üye
Mesajlar
31
Puanları
6
Kardeşim ben 2 kutu kullandım etkisini pek göremedim fiyatı 500 tl olduğu içinde devam etmek istemedim. Devam etseydim etkisi olurmuydu bilemiyorum. Kullandığım 2 aylık süreçte çok etkisi olmadı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
866
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
68
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
105
Robots
7
Üst Alt