Dr. Behzat Çağlayan Pınar saç ekimi 3700 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 348 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Dr. Behzat Çağlayan Pınar saç ekimi yapan ünlü estetik cerrahi Dr. Behzat Çağlayan Pınar Ankara'da merkezi bulunan bir yerdir, saç ekimi yöntemi hakkında oldukça bilgilendirici ve faydalı bilgiler sunmaktadır. Pınar saç ekimi, saçlı deriden alınan kılların (foliküllerin) tek tek ayrıştırılıp, işlem öncesi hazırlanmış küçük kanallara yerleştirilmesi şeklinde uygulanır. Bu yöntem, diğer saç ekimi tekniklerine göre daha doğal sonuçlar verir.

Dr. Behzat Çağlayan, pınar saç ekimi işleminin her hasta için uygun olmadığını, hastanın saç dökülmesi nedeni, saç yapısı ve genel sağlık durumunun değerlendirilmesi gerektiğini belirtmektedir. Ayrıca, işlem öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler konusunda da detaylı bilgiler vermektedir.

Pınar saç ekimi yöntemi, doğal ve kalıcı sonuçlar vermesi nedeniyle giderek daha popüler hale gelmektedir. Dr. Behzat Çağlayan gibi uzmanların desteğiyle, bu yöntemi tercih eden hastaların memnuniyeti de her geçen gün artmaktadır.

Dr. Behzat Çağlayan Pınar saç ekimi 3700 greft fiyatları ortalama 7000 TL civarı değişiklik gösterir.

Adres: Dr. Behzat Çağlayan Estetik Merkezi, Çankaya, Ankara, Turkiye.

Arkadaşlar Ankara'da Çağlayan Pınar'ın kiliniğinde saç ekimi yaptırmak isteyenler yada ekim yaptırıp memnun olan yada olmayan üyelerimiz yorumlarını yeni konu açarak paylaşabilirler.
 
A

Aytekin

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Merhabalar arkadaşlar saç ekimi yaptırmak için bir çok doktoru ve merkezi araştırıyorum Dr. Behzat Çağlayan Pınar - Ankara hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
527
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
372
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
207
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
342
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
214
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
350
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
42
Robots
3
Üst Alt