Dr. Hakan Doğanay saç ekimi 3500 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 259 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
AHD Saç Ekim Merkezinde hizmet veren Dr. Hakan Doğanay, Türkiye'nin saç ekimi alanında önde gelen uzmanlarından biridir. 2002 yılından bu yana saç ekimi konusunda çalışmalar yapan Dr. Doğanay, yüzlerce hasta üzerinde başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir.

Dr. Hakan Doğanay saç ekimi 3500 greft.jpg


Dr. Doğanay, saç ekimi yöntemleri arasında en yaygın olan FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yöntemi ile birlikte, FUT (Foliküler Ünite Transplantasyonu) yöntemini de kullanmaktadır. Ayrıca Dr. Doğanay, saç ekimi operasyonları öncesinde hastaların saç yapısını ve ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde analiz etmektedir. Bu sayede her hastanın kişiye özel bir saç ekimi planı oluşturulması mümkün olmaktadır.

Dr. Doğanay ayrıca saç ekimi operasyonları sırasında son teknoloji ekipmanlar ve malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede operasyonların daha başarılı ve konforlu geçmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda Dr. Doğanay, operasyon sonrası da hastalarına detaylı bir bakım programı sunarak, en iyi sonucun elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Türkiye'de bulunan kliniklerinde saç ekimi hizmeti sunan Dr. Hakan Doğanay, uluslararası alanda da tanınan bir isimdir. Çeşitli ülkelerden hastaların kendisine başvurduğu bilinmektedir.

Dr. Doğanay saç ekimi işlemini öncelikli olarak FUE yöntemi olarak ekim yapar. Klasik FUE, tıraşsız saç ekimi ve dhi saç ekimi Türkiye’de yaygın olarak uygulanmaktadır. Ekim için belirlenen fiyatlar operasyonun türüne göre değişmektedir. Tercih ettiği ekim seçimi kalem yönteminde, implanter iğne uçları oldukça pahalıdır ve tek kullanımlıktır. Kanal yönteminin ise maliyeti buna göre oldukça düşüktür.

AHD Dr. Hakan Doğanay saç ekimi 3500 greft fiyatı 8000 tl ortaya çıkabili. Ayrıca greft başına ücretlendirme ya da tek tip ücretlendirme söz konusudur. Greft sayısı ile orantılı olarak 15000 TL – 50000 TL arasında fiyatlar bulmak mümkündür. Ayrıca ülkemizde greft başına 1 euro ile 3,5 euro arasında saç ekimi fiyatları söylenebilir.

Adres: Lara Anadolu Hastanesi Antalya / Türkiye

Telefon & Whatsapp: +90 532 313 4198

Email: sacekimi@gmail.com
 
A

Albetis

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Hakan Hocanın güncel ekim fiyatları nedir acaba bilen var mı arkadaşlar?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
527
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
372
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
207
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
342
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
214
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
350
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
36
Robots
4
Üst Alt