Dr. Hakan Doğanay Saç Ekimi Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saç Ekimi
 • 447 Görüntülenme
 • 3 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Dr. Hakan Doğanay saç ekimi sonuçları konusunda; Saç ekimi operasyonundan iyi bir sonuç almak için yapılan cerrahi müdahalenin ne kadar doğru ve etkili yapıldığının yanı sıra kişilerin saç ekimine ne kadar uygun oldukları ve saç ekimi operasyonun ardından gelişen süreçte bu evreyi ne kadar destekledikleri oldukça önemlidir. Kişilerin saç ekimi konusunda merak ettikleri en önemli iki konu tahmin edilebileceği üzere saç ekimi operasyonunun ne kadara mal olacağı ve saç ekimi sonuçlarının nasıl şekilleneceğidir.
Dr. Hakan Doğanay saç ekimi konusunda oldukça başarılı ve işinde uzman bir plastik cerrahi uzmanı olduğu için saç ekimi operasyonu için Hakan Doğanay’a başvuran ve bu müdahaleyi yaptıran kişiler, bu süreçten çok mutlu bir şekilde ayrılmışlar, eski gür ve sağlıklı saçlarına yeniden kavuşmuşlardır. Hakan Doğanay saç ekimi sonuçları, özellikle bu hizmeti alan kişilerin öncesi ve sonrası şeklinde, kişilerin saç ekimi konusunda fikirlerini ve saç ekimi süreçlerini tüm ayrıntıları ile paylaştıkları ve tartıştıkları çeşitli forum siteleri üzerinden paylaştıkları fotoğraflar ile çok net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Bu forumlarda veya kendi sosyal çevrelerinde kişilerin bu hizmetten ne kadar memnun olduklarını ve sonuçlarının ne kadar etkili olduğunu görmek mümkündür. Çok büyük bir olasılıkla çok olumlu geri dönüşler alınan Dr. Hakan Doğanay, bu konuda kişilerin güvenle tercih edebileceği tercihler arasında yer almaktadır. FUE tekniği kullanılarak yapılan saç ekimi cerrahi işlemlerinde bu operasyonlar yüksek oranda başarıyla sonuçlanmaktadır. Saç ekimi sonuçları yorum olarak pek çok forum sitesinde kişiler tarafından paylaşıldığı için bu konuda görerek daha emin olabilirsiniz.
antalya hakan doğanay.jpg

Saç Ekimi Yöntemleri​

Saç ekimi yöntemleri, saç köklerin alınması ve ardından alınan köklerin nakledilmesi adımları şeklinde 2 aşamada gerçekleşmektedir. Günümüzde en yaygın kullanılan saç ekimi yöntemleri şunlardır;

 • FUE yöntemi yani foliküler ünite ekstraksiyonu
 • FUT yöntemi yani foliküler ünite transplantasyonu
FUE yöntemi, saç köklerinin başın arka tarafında yer alan iki kulak arasındaki donör bölgesinden tek tek alınarak uygulanmaktadır. FUE yönteminde donör bölgeden saç alınmadan önce kişinin acı hissetmemesi için bölgeye lokal anestezi uygulanarak bu bölge uyuşturulur. Ardından Donör bölgeden toplanan greft yani saç kökleri, ekim yapılacak bölgeye tek tek implant edilerek işlem sonlandırılır. FUE yöntemi, günümüzde en çok kullanılan saç ekimi yöntemidir.

FUT yöntemi, ensede yer alan donör bölgeden bir bant halinde saç şeridi çıkarılarak mikroskop altında köklere ayrıştırılması şeklinde gerçekleştirilmektedir. FUT yönteminde saçların alındığı bölgede 5 ila 10 santimetrelik bir genişlikte şerit şeklinde cerrahi iz kalabilmektedir. Bu nedenle de günümüzde tercih edilme sıklığı neredeyse hiç yoktur.
Dr. Hakan Doğanay Saç Ekimi.jpg

Hakan Doğanay Saç Ekimi Fiyat​

Hakan Doğanay saç ekimi fiyat konusu, bir saç ekimi cerrahi operasyonu geçirmek ve bu sayede dökülen, seyrelen saçlarının tekrardan eski sağlığına ve de sıklığına kavuşmasını isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Saç ekimi, günümüz teknolojik imkânları sayesinde geçmişten bu yana oldukça gelişme kaydetmiş ve başarı oranı günden güne artan bir estetik cerrahi operasyonu olarak özellikle FUE tekniği sayesinde bu konuda uzman kişiler tarafından uygulandığında çok başarılı sonuçlar verebilmektedir.

Hakan Doğanay saç ekimi fiyat konusunda öncelikle kişilerin çeşitli durumlarına göre saç ekimi uygulamasının belirlenmesi ve etkinliği için bir değerlendirme yapılmakta ve bu değerlendirmeye göre bir greft sayısı belirlenmektedir. Greft, saç kökü anlamına gelmektedir ve bu cerrahi operasyonda ense donör bölgesinden kaç adet saç kökü alınacağı kişiler tarafından veya Hakan Doğanay’ın tavsiyesi üzerine belirlenmektedir. Bu nedenle saç ekimi fiyatları konusunda net bir rakam vermek mümkün olmayacaktır. Ancak saç ekimi işlemleri için fiyat belirlenirken çeşitli özel durumlar hariç greft başına bir fiyat belirlenmektedir. Yani kişilerin saç ekimi yaptıracakları greft sayısına göre ödeyecek oldukları miktar artacaktır. Yapılacak olan işlemin belirlenmesinin artından fiyat belirleneceği için bu operasyon ile ilgili ister iletişim bilgilerinden ister randevu ile görüşme sağlayarak fiyatı almak daha doğru olacaktır.

Saç Ekimi Sonuçlarını Etkileyen Faktörler​

Saç ekimi sonuçlarını etkileyen faktörler, başarılı bir saç ekimi neticesine ulaşmak isteyen kişiler için oldukça önem arz etmektedir. Öncelikle saç ekimine uygun olup olmadığınız bu sürecin başarıyla sonuçlanmasını etkileyen en önemli faktördür. Çeşitli durumlar, kişilerin saç ekiminden olumlu bir sonuç alma olasılığını düşürebilmektedir. Bu nedenle uzman hekimin saç ekimi operasyonundan önce çeşitli değerlendirmeler yapması bu operasyonun gidişatı açısından oldukça önemlidir. Genel olarak saç ekimi sonuçlarını etkileyen faktörler olarak şunları söyleyebilmemiz mümkündür;

 • Genetik yani kalıtsal faktörler
 • Yaş faktörü
 • Kişinin saç dökülmesi problemi yaşamasının nedeni
 • Saç dökülme hızı faktörü
 • Kişinin ense bölgesinden alınacak olan donör kapasitesi faktörü
 • Kişinin ense bölgesinden alınacak olan donör kalitesi yani saç kökü kalitesi faktörü
 • Saç dökülmesinin hangi bölgelerde ve nasıl gerçekleştiği faktörü
 • Kişilerin yaşamış oldukları veya yaşadıkları çeşitli kronik hastalıklar, aktif olarak kullanılan İlaçlar ve alerjiler
 • Saç ekimi operasyonunu gerçekleştirecek olan hekimin tecrübesi, donanımı ve uzmanlığı
 • Saç ekimi süresi faktörü
 • Saç kökü sayısı yani greft sayısı faktörü
 • Saç ekimi operasyonundan önce saç çizgisinin doğru şekilde planlanması
 • Saç ekiminden dolayı oluşabilecek çeşitli komplikasyonlar faktörü
 • Saç ekiminde hangi yöntemin uygulandığı ve işlemin uygulanma başarısı
 • Saç ekimi sonrasında başarılı bir netice alınabilmesi için dikkat edilmesi ve yapılması gerekenler
Bu gibi durumlar özellikle saç ekimi sonuçlarını etkileyen faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç ekimi sonuçları başarılı bir şekilde olumlu sonuçlanabilmesi için tüm bu faktörler etkili olmaktadır. Bundan dolayı saç ekimi yapılmadan önce veya yapıldıktan sonra çeşitli durumlar bu operasyonu etkilemektedir ve bu yüzden oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.
 
M

mebla

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Antalya'da saç ekimi alanında 1 numara diyebilirim, fiyatı yüksek bu yüzden genelde saç ekimi yaptıranlar yurtdışı hastaları oluyor.
 
H

hakandogan

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
5000 greft için ne kadar fiyat istiyorlar soran var mı?
 
C

Captcha

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
5000 greft için ne kadar fiyat istiyorlar soran var mı?
Üstad fiyat konusunda tam olarak bilmiyorum daha önce yanlış okumadıysam 5000 euro diye okumuştum yurtdışı hastaları ile alakalı , şimdi Türk hastalar için veya yurtdışı hastaları için bu fiyat ne kadar bilmiyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
67
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
250
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
113
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
236
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
134
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
300
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
51
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
77
Robots
3
Üst Alt