Dr. Harun Alakaya Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 305 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Gold City Hair saç ekimi merkezinde saç ekimi yapan Dr. Harun Alakaya, Türkiye'de tanınan bir saç ekimi uzmanıdır. FUE (Follicular Unit Extraction), DHI (Direct Hair Implantation) ve Sapphire FUE gibi çeşitli saç ekimi tekniklerinde uzmanlaşmıştır. Doğal görünümlü sonuçları ve hasta memnuniyetine olan bağlılığıyla tanınır. Eğer saç ekimi hakkında bilgi almak isterseniz ve Dr. Alakaya'nın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi isterseniz, kliniğine başvurabilirsiniz.

Dr. Harun Alakaya, bir plastik cerrah olarak, saç ekimi işlemlerini mikro cerrahi teknikler kullanarak yapar. Bu teknikler arasında FUE (Folliküler Ünite Ekstraksiyonu) ve DHI (Doğal Hiar İmplantasyonu) gibi yöntemler bulunabilir. Cerrah, hastanın ihtiyacına göre en uygun yöntemi seçerek, hastanın saç dökülmesini önlemek veya saçlı alanı genişletmek için saç ekimi yapar.

Forumdaki konu açan arkadaşlar bu konuya saç ekimi sonuçlarını linklerini yorumlarını ekleyebilirler. Bu merkeze ait saç ekimi sonuçlarını görmek isteyen arkadaşlar hızlıca ulaşmış olurlar.
 
D

Donvito

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Buraya saç ekimi yaptırıp memnun olan var mı arkadaşlar. Ben de bu merkezi düşünüyorum da birçok da saç ekimi sonuçlarına baktım beğenen var beğenmeyen var. Ne dersiniz bu merkez hakkında görüşleriniz nelerdir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
5
Üst Alt