Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Unvern
  • 235 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Unvern

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum Dr Murat Küçüktaş hakkında yorum almak istedim Bursa'da yaşıyorum yaklaşık 5 senedir saç dökülmesi sorunu yaşıyorum. Vertex bölgemde açıklık yok ama ön bölgelerde seyreklikler belli ön saç çizginin gerilmesinden dolayı özellikle önlere düzgün saç ekimi yapan bir yer araıyorum. Doktor konusunda çok kararsızım. Bir akrabam İstanbul'da Dr. Alp Aslan'ı önerdi. Açıkçası şehir dışında yaptırmak zor geliyor bana. Bursa'da da bu işi yapabilecek Murat Küçüktaş görünüyo internetteki yorumlardan okuduğum kadarıyla. Bir de donor bölgede çok başarılı olduğu söyleniyor. Ama bu forum ve diğer sitelerdeki bazı başarısız sonuclardan sonra vazgeçmek üzereyim.

Bu doktor hakkındaki görüşleriniz nedir? Ekim için doktor önerileriniz nelerdir?
 
T

tyler

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Hocam bence Murat küçüktaşı boşverin güzel ekimini pek görmedim. Daha güzel eken yüksek yüzdeli yerler var siteyi araştırmaya devam edin derim. Saygılar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
3
Gösterim
223
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
80
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
204
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
119
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
274
L
DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
174
Pempom
Pempom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
14
Robots
4
Üst Alt