Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları Sonuçları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saç Ekimi
 • 767 Görüntülenme
 • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Ankara’da saç ekim merkezi diye düşünülünce akla gelen ilk kliniklerden birisi Dr. Muttalip Keser saç ekimi olacaktır. Alanında bulunan diğer saç ekim merkezlerine göre çok daha başarılı bir şekilde operasyonlar gerçekleştirmiş ve memnuniyeti her zaman yüksek tutmayı başarmıştır.
Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi .jpg


Geçmişten günümüze birçok operasyonu başarılı bir şekilde tamamlaması kliniğin adının prestijini arttırmış zamanla daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Birçok hasta farklı illerden gelmeye başlamış, hatta yurt dışından gelen hastaları bile memnun edecek şekilde tedavi etmiştir. Günümüzde de alanında olan profesyonelliğini korumayı başarmış, operasyonlardaki memnuniyeti en yüksek seviyede tutmaktadır.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi​

Dr. Muttalip Keser saç ekimi hastalar tarafından tercih edilme sebebi olarak çok fazla alternatif vardır. Bu alternatifler hastaları kliniğe çekmekte ve tedavi olmaya itmektedir. Gelin sizlerle birlikte ne gibi avantajları vardır birlikte görelim.
 • Geçmişten günümüze kadar birikmiş engin deneyimler
 • İletişim konusunda çok başarılı bir kişi olması
 • Klinik bazında çalışan herkesin çok güler yüzlü olması
 • Dr. Muttalip Keser’in şimdiye kadar birçok operasyonu başarılı bir şekilde tamamlaması
 • Dr. Muttalip Keser’in ülkenin en zor tıp fakültelerinden birinden mezun olup başarısını sergilemesi
 • FUE yöntemiyle ülkede tedavi uygulayan ilk estetik cerrahı olması
 • Bu konuda birçok araştırma yapıp uygun iğneler tasarlanması
 • Ürettiği iğneler ile hiçbir saç köküne ya da kişiye zarar vermemekte olması
 • Her zaman hastaların memnuniyetinin yüksek tutulması
 • Nazik ve güler yüzlü bir tedavi sürecinin olması
Böylesine başarılı bir şekilde saç ekim hizmeti veren Dr. Muttalip Keser saç ekimi tercih esnasında en çok tercih edilen kişi olarak bilinmektedir. Ankara’da yer alan klinik ile estetik alanında geniş çaplı çalışmalar yapmaktadır. En başarılı şekilde gelişen ve en çok tercih edilen tedavi ise saç ekimi olmaktadır. Sizler de eğer böylesine başarılı bir tedaviden faydalanmak istiyorsanız hemen klinik ile iletişime geçebilir, gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Dr. Muttalip Keser Kimdir?​

Dr. Muttalip Keser saç ekimi için araştırma yapıldığında akla gelen ilk soru Dr. Muttalip Keser kimdir sorusudur. Bu sorunun yanıtına baktığımızda birçok deneyim ve birikimi görebiliyoruz. Sizler de kim olduğunu merak ediyorsanız eğer aşağıda yer alan maddelere dikkat ederek kim olduğunu öğrenebilirsiniz.
 • 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur.
 • 1992-1997 tarihleri arasında Ankara Numune ve Eğitim Araştırma Hastanesi’nde gelişmiş bir eğitim almıştır.
 • 1998 yılında Derma-Plast Estetik Cerrahi merkezini kurmuş olup günümüze kadar devam ettirmiştir.
 • 2003 yılında ise bu merkez adı altında FUE saç ekimi tekniğini ülkede ilk kez kullanan kişi olmuştur.
 • Türkiye ve Kuzey Amerika’daki üniversitelerde yapılan çalışmalar sonucunda üretilen özel iğnelerin yaratıcısıdır. Bu iğneler sayesinde saç köküne ve kişiye hiçbir zarar vermeden aktarım sağlanabilmektedir. Bu tasarım kendisine özel bir tasarımdır. Şimdiyse günümüzde birçok yerde kullanılmaktadır.
Bu ve bunlara ek olarak birçok başarılı operasyonu gerçekleştirmiştir. Bu operasyonlar da Dr. Muttalip Keser’in ne kadar profesyonel bir şekilde çalışmalar sağladığını kanıtlar niteliktedir. Eğer ki sizler de güvenilir, uzman ve başarılı bir tedavi arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu söylemek mümkün. Dr. Muttalip Keser ile gelişmiş teknolojilerden faydalanabilir ve saç ekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylesine başarılı bir kişinin Dr. Muttalip Keser saç ekimi merkezi Ankara’da olup her geçen gün birçok hasta tarafından tercih edilebilirliği artmaktadır. Bünyesinde de çalışan birçok personel ile hastalara en kaliteli şekilde tedavi imkanını sunmaktadır.
 
K

Kelbanderson

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Greft başı 3 Euro istiyor. Aşırı ötesi pahalı!

Taksit var diyorlardı ama öyle bir imkan yok!

Güleryüz, ilgi ve alaka falan çok düşük ve fazla kibir var.

Göreceli olarak çok az dökülmesi olan kişilere ekim yapıyor. Mesela açılmış şakak alanlarını dolduruyor mesela. Bu da çok iyi ekim sonucu olmuş gibi bir izlenim yaratıyor.
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
46
Puanları
6
Greft başı 3 euro çok pahalı gerçekten, seyrekliği az olan kişilere ekim yapıyorlar ki dolgun saç gözüksün diye. Tamamen kel olmuş kişileri tercih etmeyebilirler pek başları ağrımasın diye
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
120
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
272
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
156
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
273
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
167
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
341
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt