Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Dhi 3000 Greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 323 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Saçınızda azalma mı var, saçlarınızın yoğunluğundan memnun değil misiniz? O zaman Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi konusunda en iyi önerebileceğimiz doktorlardan biridir. Hayatımız boyunca hepimizin başına gelebilecek en temel sorunlardan biri de saç problemleridir. Serkan Aygın birçok sosyal medya platformunda saç ekimi öncesi sonrası paylaşımları yapmakta. Birçok hastanın da bu saç ekimi sonuçları dikkatini çekiyor. Artık saç ekimi fiyatları eskiye nazaran oldukça uygun olmakta ve yaygınlaşmaktadır. Saç ekimi, kişinin kendi saç köklerinin foliküler üniterin bir kısmı veya tamamı alınıp kel veya seyrek olan bölgeye nakledilmesi sonucu yapılan tedavi yöntemidir.

Saç ekimi sırasında hiçbir acı oluşmaz çünkü hastaya lokal anestezi yapılır ve bu süreç greft sayısına bağlı değişiklik gösterir. Saç ekimi yaptıranlar oldukça memnun olduğunu görüyoruz. Saç ekimi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Dr. Serkan Aygın ile iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Serkan Aygın mı? Serkan Aydın mı?​

Dr. Serkan Aydın kendisi doktor ve saç ekimi alanında çok uzman biri, Serkan Aydın ise Arenamed saç ekim merkezinin kurucusu ve ünlülere saç ekimi yapan kişidir.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Dhi 3000 Greft​

serkan aygın.jpeg
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
108
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
5
Üst Alt