E vitamini şampuana katılır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Seray
  • 402 Görüntülenme
  • 0 Yorum
S

Seray

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
E vitamini, şampuan içine katılabilir. E vitamini, cildi ve saçı nemlendirmek, saçın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak, saçın daha hızlı büyümesini teşvik etmek ve saçın daha az kırılmasını önlemek için kullanılan bir bileşen olabilir. E vitamini, saçın yıpranmasını azaltmak ve saçın daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için de kullanılabilir. E vitamini, şampuan içine katıldığında, saçın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak, saçın daha hızlı büyümesini teşvik etmek ve saçın daha az kırılmasını önlemek için kullanılabilir.

E vitamini, saçın yıpranmasını azaltmak ve saçın daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için de kullanılabilir. Ancak, E vitamini içeren şampuanların kullanımı, saçın rengini etkileyebilir ve saçın rengi yavaş yavaş solabilir, ayrıca saçın dökülmesini arttırabilir. Bu nedenle E vitamini içeren şampuanları kullanmadan önce doktorunuzla konuşmanız önerilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
209
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
397
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
2
Üst Alt