Ekilen saçların tutmama ihtimali var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Brogan
  • 122 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Brogan

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Arkadaşlar saç ekim yaptırmayı düşünüyorum şu an karar verme aşamasındayım saç ekimi forumlarında birçok arkadaşın sonuçlarına baktım kimisi memnun kimisi memnun değil aklımda bir iki yer oluştu bunların özellikle tüm sonuçlarına bakıyorum maddi olarak imkanım var ancak kafamı kurcalayan bir sorun var bazı arkadaşların saç ekimi sonuçlarına baktığında hepsinin çıkmadığını görüyorum yorumlarda da her saç ekimde mutlaka %10 fire kaybı olabileceğini söylüyorlar şimdi diyelim ki saç ekimi yaptırdık peki bu ekilen saçların tutmama ihtimali var mıdır çünkü bazı arkadaşların resimlerinde aynı yere ekim yaptıran bir arkadaşın sonuçları çok iyiyken yine aynı yere ekim olan bir arkadaşın sonuçları kötü oluyor ve şikayette bulunuyorlar siz bu durumu neye bağlıyorsunuz yani acaba ekim merkezinden mi kaynaklanıyor bizim bünyemizden mi kaynaklanıyor yoksa yanlış saç bakımı yanlış yapılmaktan kaynaklanıyor bununla ilgili bazı doktorların videosuna baktım ve yazılarını okudum ekilen saçların tutmama ihtimali yoktur ve tekrardan dökülmez diye açıklama yapmışlar sizce bu ne kadar doğru sizin yorumlarınız nedir bu konuda merak ettim.
 
A

Aytekin

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Bence ekilen saçların tutmama ihtimali var çünkü gördüğümüz sonuçlardan mutlaka birçok merkezin olumsuz saç ekimi sonuçları oluyor ya bunlara gerek yapan kişiden kaynaklanıyor ya da başka bir sebepten eğer öyle olsaydı bütün saç ekimi olanların saçları çıkardı hiç olumsuz sonuçlanan ekim olmazdı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
213
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
153
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
195
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
157
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
199
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
371
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
62
Robots
7
Üst Alt