Emphaire Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 266 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Ülkemizde saç ekimi yaptıranların sayısı önceki yıllara göre artarak sektör haline gelmiştir. Kalıcı saç dökülmesinin kesin bir tedavisinin bulunamaması saç ekimine yönelen kişi sayısını artırmıştır. Saç tedavisi için kullanılan ilaçlar olan finasterid, dutasterid gibi ilaçların uzun süreli kullanımında ortaya çıkardığı yan etkilerden dolayı saç ekimine eğilimin artmasına neden olmuştur. Saç ekimi yapan merkezlerden birisi olan emphaire saç ekimi yaptıranlar, yaptıracak olan arkadaşlar sorularını, yorumlarını, ekim sonuçlarını ve memnun kalıp kalmadığını konu altından sorabilir yada yeni konu açarak paylaşabilirler. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

K

Kenan

Üye
Merhaba arkadaşlar uzun yıllardır saç tedavisi uyguluyorum forumda bahsedilen bir çok losyonu denedim, minoxil, finasterid, estradiol, zix losyon ve dutasterid kullandım. En çok saça faydası olan minoxidil, dutasterid ve estradiol losyon sayesinde uzun yıllar saçlarımı korumayı başardım. Ancak saç tedavisine evlilik, iş güç derken sürdüremez oldum. Gerek cinsellikte sebep olduğu yan etkiler gereksede zaman bulamamam beni saç ekimine karar vermeye yöneltti. Bugünlerde bir çok saç ekim merkezi ile görüşmeler yapıyorum. Forumdan bir çok arkadaşla telefonda görüşmeler yaptım. Ekim merkezleri hakkında çok güzel bilgiler verdiler. Hangi merkeze gitmem hakkında güzel fikirler edindim. En son görüştüğüm yer Acıbadem emphaire saç ekimi merkezi görüşmemde gayet sıcak kanlı her soruma özenle cevap verdiler. Saç drumunuzu görmemiz için gelin durumunuza göre bilgi verelim diyor. Bir kaç resim ilettim kendilerine. Bende bir kaç son durum resimlerimi ilettim 3500 greft ekim ile rahat kapanacağını söylediler. Saç ekimi fiyatları olarak 11000 ₺ gibi bir rakam çıkıyor. Konaklama merkez tarafından olacakmış.

Forumdan bazı arkadaşlar Dr. Hakan Doğanayı ve asmed Koray Erdoğan'ı öneriyorler. Bu doktor ile ilgili bilgisi olan var mı nasıl bir saç ekim merkezidir arkadaşlar tavsiye edermisiniz. Facebookta gruplarda çok reklamcı var güven vermedikleri için buradan bilgi edinmek istedim. Emphaire choi kalemi tekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftler için garanti veriyorlarmış. Böyle bir bilgi doğru görüşme yapan var mı? Forumlarda baya araştırmalar yaptım. Bir çok saç ekimi yaptıranların sonuçlarına yorumlarına baktım haklarında forumlarda çok şikayet bulamadım. Saç ekimi çok sıkıntılı bir süreç katakulliye gitmeyelim sonra, parada saçta boşa gider sonra, hakkında şikayet bulamazsam karar verdiğim yerden randevu almayı düşünüyorum. Bol bol yorum yapın arkadaşlar teşekkürler.

A

Alahan

Üye
Hocam mevcut saç durumunuzu da paylaşsanız belki ona göre yorum yapabiliriz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
141
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
299
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
176
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
300
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
187
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
363
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
59
Üst Alt