Este Favor saç ekimi 3800 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 190 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Este Favor, saç ekimi konusunda Türkiye'de faaliyet gösteren bir estetik cerrahi saç ekimi yapan merkezlerden biridir. Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilere en son teknolojik yöntemleri uygulayarak kalıcı bir çözüm sunan bir cerrahi işlemdir.

Este Favor saç ekimi 3800 greft.jpeg


Este Favor, saç ekimi konusunda deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Uzmanlar, FUE (Follicular Unit Extraction) ve FUT (Follicular Unit Transplantation) gibi farklı saç ekimi tekniklerini kullanarak, hastanın saç yapısına ve ihtiyacına göre en uygun yöntemi belirlerler.

FUE yöntemi, saç köklerinin tek tek alınarak ekildiği bir yöntemdir. Bu yöntemde, saç kökleri özel bir alet kullanılarak donör bölgeden çıkarılır ve ekilecek bölgeye nakledilir. FUT yöntemi ise, saç köklerinin bir şerit halinde alındığı bir yöntemdir. Bu yöntemde, donör bölgeden alınan şerit, saç kökleri ayrılarak ekilecek bölgeye nakledilir.

Este Favor, saç ekimi işlemi öncesi ve sonrası tüm süreçlerde hastalara profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Saç ekimi işlemi sonrasında, hastaların saç bakımı ve iyileşme süreciyle ilgili tüm bilgilendirilmeleri yapılmaktadır.

Profesyonel Estetik ve Rekonstrüktif Uzmanları tarafından EsteFavor’un steril tedavi alanlarında özel Choi Implanter Kalem ile gerçekleştirilen ekim, en doğal sonuçları doku hasarını minimize ederek sunmayı amaçlar.

Saç ekimi işlemi ortalama 5 – 8 saat sürmektedir ve saç ekim işlemi için hastaların acı ve ağrı hissetmemesi için bazı teknikler kullanıyoruz. EsteFavor olarak, hastalarımızın konforuna önem vererek ağrısız saç ekimi işlemi uygulanıyor. Ayrıca, iğnelerden korkan bireyler için de, iğneleri hissetmeden saç ekim işlemi yapılıyor.

Ancak her cerrahi işlem gibi, saç ekimi işlemi de bazı riskler içerebilir. Bu nedenle, saç ekimi işlemi öncesi dikkatli bir şekilde planlanmalı ve uygun adımlar atılmalıdır. Bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin, öncelikle bir dermatolog veya estetik cerrah ile görüşerek, işlemin kendileri için uygun olup olmadığını belirlemeleri önerilir.

Este Favor saç ekimi 3800 greft fiyatı 5000 ila 15000 TL arası değişiklik gösterir.

Adres: Mesrutiyet, Vali Konagi Cad, Haci Mansur Sk. No:14, 34363 Sisli / ISTANBUL / TURKIYE

Tel: 0 542 120 20 30
E-posta: info@estefavor.com
 
Z

zweig

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Arkadaşlar bu merkeze fiyat soran var mı greft başı ücretleri ne kadar?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
566
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
400
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
222
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
229
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
363
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt