Estecenter Saç Ekimi Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 238 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Estecenter, genel olarak saç ekimi, medikal estetik ve kozmetik cerrahi konularında güvenilir ve uzman sağlık personellerini bünyesinde barındırarak dünya markası haline gelen merkezler arasında yer alır. Ayrıca akademik ve deneyimli bir geçmişe sahip olan sağlık personelleriyle ameliyathanelerde konforlu bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır.
Uğur Arslan saç ekimi.jpg

Estecenter Saç Ekimi teknikleriyle ve teknolojiyi takip eden yeni nesil cihazlarıyla insanlara acısız ve ağrısız bir işlem hizmeti sunuyor. Saç tipinize, türünüze ve yaşadığınız dökülmelerin sebebine kadar araştırılıp hastaya uygun hizmetler sunuluyor. Estecenter Saç Ekimi Teknikleri arasında genellikle;
  • LONG HAİR FUE TEKNİĞİ: Bu tekniği tercih eden hastalar genellikle tıraş olmadan saç ekimi işlemi gerçekleştirilir. FUE tekniği ile elde edilen saç kökleri asla tıraş edilmeden, belirli süreç boyunca işlem görülecek bölgeye enjekte edilmektedir.
  • FUE TEKNİĞİ: FUE tekniği ile yapılan işlemler diğer yöntemlere göre daha hızlıdır. İki kulak bölgesi arasında yer alan saç köklerinden işlem yapılacak bölgeye nakil işleminin kapsamı FUE tekniği adı altında yapılmaktadır.
  • DHI TEKNİĞİ: İşlem yapılan bölgede hiçbir şekilde dikiş veya iz bırakmayan tekniklerden biridir. DHI tekniği ile işlem gören hastaların iyileşme süreci ortalama 7 gündür.
  • SAÇ BAKIM SERUMLU TEKNİĞİ: Bu tekniğin amacı saç ekimi yapılan bölgenin kalıcı olmasını sağlamaktır. Saç ekimi işlemi yapılırken aynı zamanda saç bakım serumu sürülür. Dolayısıyla hastanın saçlarının sağlıklı uzamasını, kalıcı olmasını ve saç büyümesini kolaylaştırır.
Yukarıda bahsettiğimiz teknikler hastanın isteğine bağlı olarak, en önemlisi saç dökülme sorunlarının incelenmesi sonucu uygulanmaktadır. Estecenter Saç Ekimi Analizi işlem yapılmadan önce belirlenmektedir.

Estecenter Saç Ekimi Sonuçları​

Uzun yıllardır adından söz ettiren ve dünya çapında milyonlarca insanların güvenilir markası haline gelen Estecenter Saç Ekimi Sonuçlarını gördüğünüzde sizde deneyimli uzmanlar sayesinde sizde saç sorunlarınızın önüne geçebilirsiniz. İşlem sonrası başarılarının fazla olduğu ve hastalarına yeni bir görünüm elde etmesine büyük katkıda bulunan bu marka, farklı teknik ve cihazlarıyla acısız bir işlem görmeniz konusunda hassas olduklarını söylemek istiyoruz.
Estecenter Saç Ekimi işlemleriniz genel olarak akademik başarılarıyla tanınan uzman ve deneyimli sağlık personelleri tarafından yapılmaktadır. Gelen hastalarının saç türüne ve sorunlarına kadar araştırmalarını gerçekleştirip, size uygun tekniklerle işleme başlamaktadır. Dolayısıyla sağlığınız için en uygun bulunan ve iyileşme sürecinizi hızlandıran yöntemler sayesinde rahat bir şekilde günlük yaşantınıza dönebileceksiniz.
Saç Ekim Tekniklerini genellikle hastalar belirlemez. Siz değerli hastaların saç sorunlarınıza göre işlem tekniği uzmanlar tarafından belirlenir. Bu yüzden sizde en önemli vücudunuzun bağlantı noktası olan hayallerinizdeki saçlara kavuşmak istiyorsanız Estecenter Saç Ekimi Merkezini tercih ederek mutlu insanlardan biri olabilirsiniz. Saçların önemini vurgulamaya gerek olmadan herkesin hayali olan sağlıklı saçlara kavuşmak amacınızı bu marka ile güçlendirerek gücünüze güç katın.
 
E

Erdem

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Saç ekimi yaptıranlar sonuçlarını resimlerini paylaşabilirler mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
0
Gösterim
168
DijitalDoctor
DijitalDoctor
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
225
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
0
Gösterim
266
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Cevaplar
0
Gösterim
221
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
658
İsmail
İ
Realty
Cevaplar
0
Gösterim
233
Realty
Realty

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
21
Robots
2
Üst Alt