Estemiami Clinic Saç Ekimi 5150 Greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aziz Müslüm Darıca
  • 365 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Aziz Müslüm Darıca

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Estemiami clinic saç ekim merkezinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirdim. Saç ekimi safir fue işlemi ile yapıdı bu konuda hakkında aşağıda safir fue ile ilgili yazı eklicem ve saç ekimi öncesi sonrası fotoğrafları ekliyorum.. Estemiami clinic saç ekimi işlemleri sırasında ilgi ve alakaları çok iyi durumdaydı. Saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası süreçte gayet memnun kaldım.

saç ekimi öncesi.png
estemiami saç ekimi öncesi.png

Safir Fue Saç Ekimi Tekniği​

Safir FUE saç ekimi tekniği, FUE (Follicular Unit Extraction) saç ekimi işlemleminin bir türüdür. FUE saç ekimi, saçlı deriden tek tek saç köklerinin alınması ve sonra saçsız bölgeye nakledilmesi yoluyla gerçekleştirilir.

Safir FUE tekniği, saç köklerinin alınması ve nakledilmesinde kullanılan aletlerin farklılığı ile diğer FUE tekniklerinden ayrılır. Bu teknikte, saç kökleri Safir uçlu özel bir aletle alınır ve daha sonra alınan saç kökleri, saçsız bölgeye Safir uçlu bir alet kullanılarak ekilir. Bu teknik, normal FUE tekniğine göre daha ince bir saç ekim aleti kullanması nedeniyle daha hassas ve doğal sonuçlar verir.

Safir FUE saç ekimi tekniği aynı zamanda daha az hasarlı bir işlem olduğu için iyileşme süreci de daha hızlıdır. Ancak, diğer FUE tekniklerine kıyasla biraz daha maliyetlidir.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
A

Aziz Müslüm Darıca

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Estemiami saç ekimi sonuçları sizile paylaşıyorum sevgili arkadaşlar saç ekimi operasyonu sonrası saç ekimi sonuçlarım bu şekildedir.
saç ekimi sonrası 2.png
saç ekimi sonrası 3.png
saç ekimi sonrası1.png
 
G

geek

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Hocam saç ekiminiz gayet güzel görünüyor hayırlı olsun. 5100 greft baya iyi bir sayı saç ekimi sonucuda çok olacagini düşünüyorum.
 
T

Tarcan

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Hocam saç ekiminiz hayırlı olsun yenimi yaptırdınız ekimi kaç gün oldu
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
76
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
251
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
116
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
303
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
5
Üst Alt