Esteworld saç ekimi 4200 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 229 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Esteworld Saç Ekimi, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi Türkiye'nin farklı şehirlerinde bulunan bir saç ekimi kliniği zinciridir. Esteworld, kaliteli saç ekimi hizmetleri sunan bir sağlık kuruluşudur.

Esteworld saç ekimi 4200 greft.png


Esteworld Saç Ekimi, FUE (Follicular Unit Extraction) ve DHI (Direct Hair Implantation) gibi saç ekimi tekniklerini kullanmaktadır. FUE yöntemi, saçlı deriden foliküler ünitelerin tek tek çıkarılmasını ve saçsız bölgelere nakledilmesini içerir. DHI yöntemi ise, her bir foliküler ünitenin tek tek çıkarılması yerine, özel bir alet kullanarak doğrudan saçsız bölgeye ekilmesini sağlar.

Esteworld Saç Ekimi, müşterilerine ücretsiz danışma ve saç analizi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerine konaklama ve transfer gibi konularda da yardımcı olmaktadır.

Esteworld Saç Ekimi, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak çalışmaktadır ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Saç ekimi işlemlerinde en son teknolojileri ve cihazları kullanmaktadır. Esteworld Saç Ekimi, müşterilerine doğal ve kalıcı sonuçlar sunmayı hedeflemektedir.

Ayrıca saç lazeri tedavisiyle de mevcut saçlarda güçlendirme yapılmaktadır.

Saç Ekimi Teknikleri​

Saç ekimi operasyonunda müşterinin kafa açıklığına göre belirlenen en uygun yöntem sayesinde saç nakli yapılır. Belirlenen teknik saç ekimi işleminde en az zarar ile saç kaybı olur.

1.Robotik Saç Cerrahisi​

Robotik saç ekimi yönteminde saç kökleri saç ekim robotu tarafından toplanır. Kanallar da saç ekimi robotu ile açıldıktan sonra toplanan kökler manuel olarak ekilir.

2. Safir FUE Saç Ekimi​

Safir FUE saç ekimi yönteminde kanal açma aşamasında metal slit yerine özel safir uçlu kalem kullanılır. Yöntemi farklı kılan da daha küçük mikro kanallar açılmasına imkan veren ve böylece iyileşme sürecini hızlandıran ve kabuklanmayı azaltan bu safir kalem uçlardır.

3. DHI Saç Ekimi (Tıraşsız)​

Doğrudan saç ekimi adı da verilen DHI saç ekimi yönteminde choi isimli medikal kalem kullanılarak kanal açılması ve ekilmesi işlemi aynı anda gerçekleştirilir. Ekilecek saç kökleri daha kısa süre dış ortamda kalacağı için greftlerin sağlıklı kalma ihtimali daha yüksektir.

4. Normal FUE Saç Ekimi​

FUE saç ekimi yönteminde mikro motor kullanılarak toplanan ve ayrıştırılan saç kökleri manuel olarak açılan kanallara ekilir.

Esteworld saç ekimi 4200 greft fiyatı 7000 ila 1500 tl arası değişiklik gösterir.

Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul

Tel+90 (216) 474 54 54
 
T

Tekin

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Arkadaşlar esteworld sitesine bakıyordum yıkamasız saç ekimi yöntemi olduğundan bahsediliyor. İlk yıkama kabuk dökümünden 10 gün sonra yapılıyor. Bu yöntem diğer yöntemlere göre mantıklı mı? Sizce bu şekil ticari bir bakış açısı olarak mı davranıyor. Sadece losyon ile 10 gün bekleyip yıkama yapılması doğru mu? Bilgi verebilirseniz sevinirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
570
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
402
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
225
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
231
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
364
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
4
Üst Alt