Esteworld Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi overlokmakinesi
  • 179 Görüntülenme
  • 0 Yorum
O

overlokmakinesi

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Esteworld, 20 yıl önce bu sektörde ilk adımlarını atmış olup günümüzde Bahçelievler'de 1 klinik, Altunizade’de 1 klinik ve 1 tıp merkezi olmak üzere toplam 3 şube olarak hizmet sunmaktadır. Kısa sürede güncel teknolojisi ve uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta kabulü sağlayan Esteworld Ailesi, saç ekimi ve tedavileri başta olmak üzere, plastik cerrahi ve medikal estetik alanlarında da hizmet vermektedir.
Sizler için Esteworld'u araştırdık ve yararlanmış olanların yorumlarından birkaç kesit derledik.

Onur Kanpalta isimli vatandaşın yorumuna göre, bu merkez oldukça profesyonel iş yapmaktadır. Özellikle sunduğu hizmetin sadece operasyona dayalı olmadığını müşterinin tüm açılardan memnuniyetinin hedeflendiğini de ifade etmiştir.

1682539851071.png


Kenan Kaputoğlu ise çalışan ekibin oldukça ilgili olduğundan bahsetmektedir. Bunun yanı sıra sunulan hizmetin oldukça kapsamlı olduğunu da dile getirmektedir.
1682539960476.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
179
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
116
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
167
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
120
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
164
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
331
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
50
Robots
3
Üst Alt