Evocapil plus tablet kullananlar yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Chemist
 • 2K Görüntülenme
 • 9 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Evocapil plus tablet kullananlar yorumları


Evocapil plus 60 tablet nedir ne için kullanılır faydaları zararları. Evocapil plus tablet saç dökülmesini önlemek saç ekimi sonrası ekilen saçlar için destek olması bakımından üretilmiş özellikle saç ekimi sonrası kullanılması önerilen multi vitamin içeren ürünlerden biridir. Tablet formülü içerisinde yüksek miktarda antioksidan bulunur, keratin ile saçların güçlenmesini sağlar, vitaminler ve mineraller ile güçlendirilmiş bir tablettir. Evocapil plus tablet ekilen saçların yeni yerine daha hızlı adapte olması, saç derisinin kan dolaşımı hızlandırarak zararlı serbest radikal denilen maddelere karşı saç köklerini koruma sağlayarak dermal papila hücrelerinin sağlığını korumaya çalışır. Tablet içindeki vitaminler, mineraller tamamen yeni ekilen saçların hızlı bir şekilde tutunmalarına destek sağlayarak süratle hızlı büyümelerine yardımcı olur. İçerisindeki yüksel miktardaki biotin saç tellerin normalden daha kalın olarak uzamasını sağlar.

Evocapil Plus Tablet İçeriğinde Bulunan Bileşenler​


Ürün içerisinde bulunan maddeler şunlardır.

 • Biotin (H Vitamini) 5000 µg,
 • Selenyum 27.5 µg,
 • L-sistin, B12 Vitamini,
 • İnositol,
 • Kolin Sitrat,
 • Niasin (B3 Vitamini),
 • Folik Asit (B9 Vitamini),
 • Pantotenik Asit (B5 Vitamini),
 • Çinko,
 • Bakır,
 • Manganez'dir.

Bu maddelerin saça olan faydaları ise şu şekilde olur.

Biotin (H Vitamini) 5000 µg: Saç tellerinin daha kalın olarak uzamasını sağlar, dökülmeleri karşı kökleri güçlendirir. Sekimi sonrası saç korteksinin elastikiyetini artırarak hızlı saç uzamasını sağlamaya yardımcı olur.

Selenyum 27.5 µg: Saç ve tırnak sağlığı açısından oldukça aktif bir mineraldir. Hücrelerin oksidatif strese karşı korunmalarına destek olur.

L-sistin: Saçımız temel yapı taşı keratinden oluşur, aşınmaya duyarlı bu doku amino asitlerden oluşur. L-sistin saç büyümesini hızlandırarak ekilen saçların süratle normale dönmesine katkıda bulunur ve saç folikülüne antioksidan etki sağlar.

B12 Vitamini: Saçlar için oldukça faydalı bir vitamin hücre deformasyonu engeller ekimi sonrası saç derisine oksijen taşınmasına yardımcı olur. Saç büyümesi için önemli bir vitamin türlerinden biridir.

İnositol: Saç ekimi sonrası büyüme faktörleri için önemli bir B grubu vitaminidir. Saç yapısı için L-sistin üretimini artmasını sağlar.

Kolin Sitrat: B grubu bir vitamindir. Kolin Sitrat ile birlikte hücre duvarı için gerekli olan Lesitin üretiminde rol alır. Kolinsitrat (J Vitamini) : B vitamini ailesinin bir üyesidir.

Niasin (B3 Vitamini): Saç derisi altındaki kan akışını ve mikrosirkülasyonu arttırır ve özellikle saç ekimi sonrası gerekli olan bu mikrosirkülasyonu artırarak hızlı büyüme sağlar. Niasin saç derisinin sağlığını koruyarak saç derisinde kan dolaşımı ve hücre yenilenmesi süreçleri sağlıklı bir şekilde devam ettiğinde, saç kökleri ve saç telleri canlılığını ve gücünü koruyabilir.

Folik Asit (B9 Vitamini): Özellikle saç ekimi sonrası hasarlı dokuların gelişmesine ve hücre fonksiyonlarının düzgün çalışmasına yardımcı olur, hücrelerin sağlıklı yenilenmelerine yardımcı olur.

Pantotenik Asit (B5 Vitamini): Saç dökülmesi oluştuğunda eksikliği görülür, ekim yapılmayan bölgelerin olası saç dökülmelerine karşı korunmasına destek olur.

Çinko: Hücre yenilenmesini sağlayan aynı zamanda vücudumuzdaki dokuları yenileyen çok önemli bir mineraldir. Saçın sağlıklı kalmasını sağlayan saç diplerindeki yağların da uygun miktarda kalarak saçın dökülmesine engel olur.

Bakır: Saç rengi ve yapısındaki bozulmayı önler, kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna katkıda bulunur.

Manganez: Güzel, güçlü ve kırılganlıktan uzak saçlara sahip olmak için vücudun gerektiği kadar manganez alması gerekir

Ürün Faydaları: Evocapil Intensive 60 Tablet İçerdiği antioksidan vitamin ve mineraller sayesinde saçı, cildi ve tırnakları sağlıklı uzamalarını, dökülmelere karşı koruma sağlar serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı saç köklerini korur.

Kullanım Şekli: Ürün kullanım, doktorunuzun tedavi prosedürüne göre değişiklik gösterebilir.

Saç ekiminden hemen sonra başlayabilirsiniz, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez 1 kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Bu ürün ilaç değildir, vitamin ve mineral içeren ek gıda takviyesi bir üründür.

Evocapil Plus 60 Tablet 2022 yılı Fiyatı 570 ₺ dir.

Merhaba arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için, saç ekimi sonrası Evocapil Plus Tablet Kullananlar yorumlarını, deneyimlerini, gördükleri faydalarını konudan paylaşabilirler.
 
R

Reyzen

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
saç ekimi sonrası kullanılması gereken bir vitamin 3 aydır kullanıyorum gayet de başarılı buluyorum tavsiye ederim
 
D

Dejampe

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
ekim merkezinin önerisiyle aldım aldım ve işe yaradığını düşünüyorum saçlarımı gürleştirdi olanları da kalınlaştırdı şimdilik memnunum bir kutu daha kullanmayı düşünüyorum
 
R

Rauchtek

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
çok etkisi olduğunu düşünmüyorum başka ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim
 
K

Kılıcarslan

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
3 aydır kullanıyorum gayet de başarılı bir vitamin tavsiye ederim saç ekimi sonrasında alınması gerekiyor
 
K

Kelboy

Üye
Mesajlar
25
Puanları
3
Fiyatı çok pahalı bu paraya kullanmaya değmez bence. İçindeki diğer vitaminler gereksiz sadece düz biotin kullanın yeterli olur.
 
Y

yalçın

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Xpecia muadili diyebilir miyiz? Yorumlayacak ya da bilgisi olan var mi?
 
X

Xerox

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Hayır diyemeyiz. Xpeciada asıl etkiyi saw palmetto ve soya isoflovanları veriyor. Gerisi çok önemli değil.
 
E

Erdenay

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Hayır diyemeyiz. Xpeciada asıl etkiyi saw palmetto ve soya isoflovanları veriyor. Gerisi çok önemli değil.
Saw palmetto ve soya isoflavonlar dht üzerinde çok etkisi yok finasterid kullanılmalıdır.
 
E

Eray

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saw palmetto ve soya isoflavonlar dht üzerinde çok etkisi yok finasterid kullanılmalıdır.
Hem finasterid hemde evocapil tablet aynı anda kullanılabilir mi sağlığa zarar verir mi sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
354
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
220
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
351
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
352
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
205
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
331
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
2
Üst Alt