Evocapil Plus Tablet Ne İşe Yarar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Emekçi
  • 555 Görüntülenme
  • 5 Yorum
E

Emekçi

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Evocapil Plus tablet özellikle saç ekimi sonrası ekilen saçların yeni yerlerine tutunması, hızlı bir şekilde hücrelerin sağlıklı gelişmesi için özel olarak formüle edilmiş içeriğe sahiptir. İçinde bulunan yoğun biotin, selenyum diğer bileşnler ile saçların daha güçlü uzmalarına destek sağlar. Evocapil tablete saç ekimi sonrası hemen başlayabilirsiniz, sabah ve akşam günde 2 kez 1 kapsül olarak alınması tavsiye edilir.

Bu ürün ilaç değildir saç besleyici gıda takviyesidir. Vitamin ve mineral içeren saçların sağlıklı gelişmesine aynı zamanda dökülmelerinde önlenmesi için kullanılması önerilir.

Evocapil Plus Kapsül® içeriğinde bulunan antioksidan etkili aktif maddeler
keratin, vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Keratin saçın temel taşı olan bir elementtir. Saçın kopmalara kırılmara karşı daha dayanıklı olmasını sağlar.

İçerisinde bulunan mineraller, bitkisel ekstreler ile saç derisinin nem dengesini korur, aşırı yağlanmanın oluşmasını engeller. Saç derisi esnekliğini arttırır, saç oluşumunu destekler, uzayan saçların kırılmasını, kopmasını engeller, sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Mevcut saçları da koruyarak, ileride oluşabilecek saç dökülmesini engeller. Saç ekimi sonrası saç köklerine zarar veren serbest radikal etkilere karşı saç ve saçlı deri bölgesini zararlı etkilerden korur. Oksidatif stresin saç köklerine sebep olduğu zararlardan korumaya çalışır.

Evocapil plus tableti kullanan deneyimleyen arkadaslar yorumlarını yazabilir mi değerlendirelim. Uzun süreli kullanımda etkisi nasıl olur acaba.
 
T

tiger

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Bunu alacağınıza sadece biotin 5 mg kullanın daha iyi
 
O

OxyGeN

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Evocapil tablet benimde takibimde. Kullananlar deneyimlerini paylaşırsa bilgi sahibi oluruz.
 
K

Kuzey

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
3 ay kadar evocapil tablet kullandım bir sonuç aldıgımı söyleyemem başka ürünlere yönelin
 
L

Luiser

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Xpecia mı evocapil tablet mi hangisi sizce daha etkili olur?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
505
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
290
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
428
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
18
Robots
3
Üst Alt