Evocapil Sprey Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Fahrettin
  • 528 Görüntülenme
  • 5 Yorum
F

Fahrettin

Üye
Arkadaşlar bu aralar losyon arayışım devam ediyor aranızda evocapil %5 Procapil içeren spreyi uzun süre kullanıp deneyen deneyim sahibi arkadaşlarımız var mı? Bu spreyi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum açıkcası ilk başlarda pek umudum yoktu ama baya etki ediyor özellikle saçlarımı kalınlaştırdı haftada 3 defa dermaroller ilede kullanıyorum etkisi dahada artıyor. Sprey içeriğinde procapil var kan dolaşımını hızlandırarak dht blockladıgını düşünüyorum açıkcası etkili ve yan etkisiz bir ürün.

Sprey içinde saç büyümesi uyarıcı Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinly Tripeptide-1, Vitaminler ( A,B1,B2,B5,B9 ), ProVitamin B5 , Vitamin E , Panthenol, Minareller ; (biotin, bakır, çinko, demir, kalsiyum), Doymamış yağ asitleri ( Omega 6,9 ) içermektedir.

Evocapil %5 procapil sprey zayıflamış kıl foliküllerini harekete geçirerek saç döngüsünün büyüme fazını uzatır.

Kullanan arkadaşlardan yorum yapacak olan var mı değerlendirelim. Uzun süreli kullanımda etkisi nasıl olur acaba düşünceleriniz nedir?

V

Volkan

Üye
Dökülmelerde azalma oldu mu 1 aydır kullanmışsın daha ama merak ettim

P

Poyraz

Üye
Genelde tüm ilaçlar ilkm3 ay saç döker sağlıklısı çıkması için kullanmaya devam et

Synergy

Synergy

Üye
Bende 3 aydır evocapil sprey kullandım daha önce hair forte sprey kullandım kısa bir süre. Benim düşüncem procapil içeren spreyleri dermarollerden sonra kullanmak gerek tek başına çok bir etki etmiyor.

Spreyi 3 ay kullandım istediğim gibi verim alamadım ama birde dermaroller ile birlikte başlayıp öyle deneyeceğim izlenimlerimi gene buraya yorum yazarım.

D

Dejampe

Üye
Sprey içeriğine baktım biotin, olenic acid ve apigenin var hafif içerik ama içindeki biotin saç kalınlaştırır. Genel saçı seyrek olana iyi gelebilir

L

lawintech

Üye
Evocapil benimde takibimde olan bir ürün. Kullananlar deneyimlerini paylaşırsa güzel olur

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
71
Üst Alt