Finasterid Hakkında Üroloji Doktorundan öğrendiklerim

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi emekli kel
  • 426 Görüntülenme
  • 4 Yorum
E

emekli kel

Üye
Yaşım 43 olduğu için prostat hastalığı kontrolü için gittiğim doktora saç ekimi yaptırdığım doktora 1 mg finasterid kullandığımı muayene için geldiğimi söyledim. Doktor kullanılan finasterid 1 mg olduğu için yan etki yapma olasılığı çok çok düşük düşük olduğunu endişelenme yapmamam gerektiğini söyledi.

Finasteridi prostat için 5 mg kullanılırsa o durumda yan etkiler, cinsel işlevde düşüş, sertleşme zorluğu gibi %20 civarı olabileceğini söyledi. Tekrar 1 mg almanın endişenlendirecek bir sorun yaratmaz diye yineledi.

Sizlere bilgi olsun diye yazmak istedim, bazı arkadaşlar sürekli yan etkileri var diye yorum yazıyorlar.

A

Alcapone

Üye
Bilgiler için çok çok teşekkür ederiz.
Bazı arkadaşlar sürekli olumsuz yorum yazıyor cinsellik hakkında. insanlarda boşu boşuna kafada komplikasyonlar kuruyor.

U

Umutsuzkel

Üye
Her doktor aynı şeyi söylemiyor ama yaşınızdan dolayı söylemiş olabilir bende gittim kızdı bana gençliğinize yazık felan dedi bende kafaya taktım ne yapcaz hocam dedim kel olacağız oda minoxil, biotin önermişti.

K

kelbey

Üye
Finasterid 1 mg 1 yıl gibi kullanımı cinsel yaşamı düşürüyor bende böyle oldu düzelmeside zaman alıyor heleki ileri yaşlarda zaten erkeklik hormonları azalıyor ilaç dahada azaltıyor bu durum kişiden kişiye göre değişiyor bence

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
76
Üst Alt