Finasteride Kullanıyorsanız Kesinlikle Dutasteride Geçmelisiniz

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Arkeolog
  • 272 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Arkeolog

Üye
Eğer saç dökülmeniz proscar kullanmanıza rağmen azalmadıysa mutlaka avodart ilacına geçin. Benim görüşüme göre proscar tamamen olan saçı korumaya yönelik saç dökülmesini çok önlemiyor hele yeni saç hiç çıkartmıyor bunu öncelikle söyleyeyim 2 yıl finasterid kullanmış biri olarak keşkr kullanmasaydım şimdi avodart kullanıyorum daha 2 ay oldu saç dökülmemi inanılmaz derecede azalttı neredeyse saç yıkarken hiç tel görmüyorum.

M

Michealx

Üye
Eğer saç dökülmeniz proscar kullanmanıza rağmen azalmadıysa mutlaka avodart ilacına geçin. Benim görüşüme göre proscar tamamen olan saçı korumaya yönelik saç dökülmesini çok önlemiyor hele yeni saç hiç çıkartmıyor bunu öncelikle söyleyeyim 2 yıl finasterid kullanmış biri olarak keşkr kullanmasaydım şimdi avodart kullanıyorum daha 2 ay oldu saç dökülmemi inanılmaz derecede azalttı neredeyse saç yıkarken hiç tel görmüyorum.
Son durum nedir bende ortalama sizle aynı sürede başladım ama yan etkileri çok fazla bırakmayı düşünüyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
18
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
39
Robots
59
Üst Alt