Fitcare losyon yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdal
  • 184 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Erdal

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
İnternette gezinirken fitcare losyona denk geldim içeriğinde vitaminler mineraller bitkisel özler ile saç dökülmesini önlüyormuş, dökülen saçları çıkartıyor muş, saç besleyici losyonu kullanıp saç çıkartan ya da saçlarında kalınlaşma olduğunu gören bilen var mı ürün açıklamalarında nasıl kullanılacağını yazmışlar içeriği hakkında bilgi bulamadım bu ürünün içeriğini bilen varsa yazabilir mi? Bu losyon genellikle dermaroller ile birlikte kullanılması gerekiyormuş. Fitcare saç besleyici saç çıkartıcı losyonu kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilir mi bizleri bilgilendirsin ben de almayı düşünüyorum ancak etkisi olup olmadığı hakkında merak ediyorum eğer etkisi yoksa hiç alıp kullanmayayım.

Fitcare saç besleyici losyon fiyatı 50 ml 247 TL.

Fitcare losyon yorumları.jpeg
 
L

Legend

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Fitcare losyonu daha önceden kullanan arkadaşlar var mı ben de denemeyi düşünüyorum şimdi proscar kullanıyorum yanında ek destek olması için alacağım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
610
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
424
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
396
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
324
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
670
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
47
Robots
5
Üst Alt