Fix Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 495 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Saç ekimine yönelim günümüzde oldukça fazla rağbet görmeye başlayan önemli bir sektör haline gelmiştir. Saç dökülmesinin kesin bir tedavisinin bulunamamış olması insanları saç ekimi yaptırmaya yönelmektedir. Saç ekim firmaları arasında yer alani Fix Hair Clinic Yüksek kalite standartlarında, son teknoloji ve uzman kadrosu ile, hasta memnuniyetini odak olan, saç tedavisi ve saç ekimini sunan uzman sağlık kuruluşudur. Saç Ekimi ve tedavilerinde FDA onaylı, en gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerine sunduğu sağlık hizmetlerinden, etkin, sağlam ve güvenilir ekibiyle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Saç ekiminden alacağınız sonucu maksimum seviyede başarıya taşır. Fix hair clinic saç ekim yerine saç ektiren yada ektirmeyi düşünen arkadaşlar yorumlarını, sonuçlarınızı, deneyimlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz.
 
O

Orçun

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Arkadaşlar merhaba haftaya Fix Hair Clinic'te saç ekimi operasyonum gerçekleşecektir. Ekimden sonra fotoları ve bilgileri paylaşacağım. Ekim süreciyle ilgili destek olursanız çok sevinirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
67
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
250
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
113
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
236
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
134
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
300
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
81
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
123
Robots
5
Üst Alt