Folactive 90 Tablet Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi isabel
  • 2K Görüntülenme
  • 5 Yorum
I

isabel

Üye
Folactive 90 Tablet Kullananlar

Folactive 90 tablet içeriğinde bulunan vitaminler, mineraller hamile kalmayı düşünen bayanlar ve hamilelik döneminde oluşabilecek komplikasyonlarını ve düşük doğum ağırlığını önlemeye yardımcı olan, hamile kalmayı düşünen gebelik öncesi ve ilk trimester dönemde aktif folat, b6, b12 ve iyot kombinasyonu ile fetus oluşumunda nöral tüp defektleri riskini en aza indirmek için kullanılan yüksek biyo yararlanımlı olan bir gıda takviyesidir.

Folik Asit ve Folat Nedir? Faydaları Nelerdir?​

Folik asit, suda çözünen bir vitamindir. B grubu vitaminlerinden biri olan folatın, sentetik bir versiyonudur.

Folat ve folik asit arasındaki fark nedir?

"Folat" ve "folik asit" terimleri genellikle birbirinin yerine kullanılsa da aslında aynı vitaminin (B9 vitamini) farklı formları olarak bilinir. Bir çok gıda içinde, bu vitaminin doğal formu olan folat (B9 vitamini) içerir. Folik asit ise gıda takviyesi olarak mevcuttur veya gıdaların içine. Folik asit genellikle multi vitaminler gibi diyet takviyelerinin formülünde sıklıkla bulunur.

Folattan farklı bir yapıya sahip olan folik asit ise, vücuttaki yararlları, etkileri de biraz farklıdır. Folat, folik asit ve 5-MTHF dahil olmak üzere tüm B9 vitamini formlarını kapsayan genel olarak verilen isimdir. Folik asit, bu vitaminin spesifik bir sentetik şeklidir.

FOLACTIVE tablet mutlaka doktorunuzun söylediği gibi almanız gerekir. Emin değilseniz doktorunuz ile kontrol ediniz. Genel olarak gebelik öncesi yada gebelik başından itibaren günde 1 kapsül kullanılması gerekir.

Merhaba arkadaşlar, folik asit olarak ne kullanıyorsunuz doktorunuz size ne verdi herkese farklı veriyorlarmış hangisi en iyisi ?

Shady

Shady

Üye
Üye
ben hamilelik döneminde doktoruma danışarak 6 ay boyunca kullandım kullanacak bayan arkadaşlara öneririm

esrose

esrose

Üye
FOLİC PLUS içinde 90 tablet var kullanacaktım ama bana doktor yazmadı hemen hamile kalmayacağımı düşündüğü için sanırım. Ben kendim aldım.

S

serezcik

Üye
bana da doktor folibol diye bir ilaç verdi ama zaten vitamin ilacı ya fark etmez herhalde

H

Hanpan

Üye
Ben de folbiol alıyorum size sormak istediğim ilacı aç karna mı yoksa tokken mi alıyorsunuz? Bir de ben hep aynı saatte almıyorum. Bir sakıncası olur mu?

H

Hande34

Üye
Merhan bende pregnom kapsül kullanıyorum doktoruma sordum kullanabilirsin söylemişti kullanan var mı bu ürünü

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
315
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
229
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
218
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
441
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
316
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
73
Üst Alt